hallo, ik heb een vraagje over mijn valkje van 3 weken waarvan het ene oogje nog dicht zit,blijft dit zo of gaat het nog open? ik hoor hier graag wat over.
groetjes joziena
Hoi Joziena,
Je had die vraag toch ook al ergens anders gesteld en er antwoord op gekregen?
Hoe ziet dat oogje eruit zit er iets op van slijm zodat het ooglid blijft plakken?
Je kan voorzichtig met een watje met boorwater proberen het ooklid schoon te maken dan gaat het vaak wel open als het dat is.
Normaal moet het inderdaad gewoon open gaan.
Groetjes, Paul
bedankt voor je berichtje, het was de eerste keer dat ik een berichtje geplaatst had en kon het niet meer terug vinden,maar even over mijn valkje er zit geen slijm op dat oogje het lijkt net of het nog helemaal dicht zit.wat is trouwens boor water?
groetjes joziena
Hoi Joziena,
Boorwater kan je bij de drogist halen maar als je niets op dat oogje ziet zitten zal het niet dichtgeplakt zitten denk ik.
Ik heb hier wel eens dat door het voeren van de ouders ook de hele neusgaatjes dichtzitten en zo'n korstje kan ook op het oogje zitten waardoor het niet open kan.
Je kan het altijd proberen en als je water kookt en laat afkoelen kan je dat ook wel gebruiken het gaat er ook om dat er geen bacterien in zitten.
Je hebt ook gewoon kans dat het oogje vanzelf open gaat na een tijdje.
Groetjes, Paul
hallo paul,
het valkje zijn oogje is toch vanzelf open gegaan
gelukkig.in ieder geval bedankt voor je antwoord
groetjes joziena
Hoi Joziena,
Wat leuk dat je toch even laat horen hoe het is afgelopen.
Hier leren we op het forum ook van dus in zo'n geval kan het inderdaad vanzelf goed komen.
Succes verder met de kleine.
Groetjes, Paul