Valkparkiet.com

Algemeen => Andere vragen => Topic gestart door: steve op 14 juli 2004, 19:44:36

Titel: Info België
Bericht door: steve op 14 juli 2004, 19:44:36
 ;D Hallo allemaal,

Sinds kort heb ik twee valkparkietjes pino en pinette, ze zijn grijs met gele veertjes erdoor, hebben een lichtgele kop en staart. Ik dacht dat je aan de wangetjes kon zien of het een mannetje was of een vrouwtje maar blijkbaar is dat niet zo.

Nu ben ik dus vollop aan het zoeken naar informatie, en mijn vraag is of er ook een website is in belgië en beurzen enzo.
Kan iemand mij helpen met onformatie? ::)

Dank je wel Steve
Titel: Re: Info België
Bericht door: Lieve op 14 juli 2004, 20:15:03
Hoi Steve,

Ik denk niet dat je vlug een nederlandstalige site vindt die vollediger is dan deze. Waar kom je vandaan in België?
Eventueel kun je je richten tot de Limburgse parkietenclub voorzitter: Cos Danny tel 011/642532 of 0496/609615.
Zij kunnen je misschien verder helpen voor info in jouw regio.

Groetjes, Lieve
Titel: Re: Info België
Bericht door: Lieve op 14 juli 2004, 20:15:54
Hoi Steve,

Sorry, naam is Cox Danny

Groetjes, Lieve
Titel: Re: Info België
Bericht door: steve op 14 juli 2004, 20:53:31
Zelf kom ik uit de buurt van Gent, Oost Vlaanderen dus
Titel: Re: Info België
Bericht door: Lieve op 14 juli 2004, 21:15:39
Hoi Steve,

Ik weet niets daar in de buurt, ik kom uit Genk, Limburg dus. Ik denk wel dat de mensen van de limburgse parkietenclub je meer info kunnen geven over mogelijkheden in jouw buurt. Zullen toch wel onderling contact houden of op de hoogte zijn van elkaars activiteiten.

Groetjes, Lieve
Titel: Re: Info België
Bericht door: Guinevere op 14 juli 2004, 23:05:28
Hoi Steve,

Ik woon (in de week dan toch) ook in Gent en zou ook wel wat meer info willen over beurzen enz en heb ook nog niks gevonden.Mijn ervaring is dat er in België gewoon veel minder gedaan wordt rond valkparkietjes..
In 'Dierenmagazine' (koopjeskrant voor dieren) staat wel elke maand een kalender met daarin een onderdeel 'vogels' maar dat zijn meestal beurzen of tentoonstellingen voor alle soorten vogels.
Soms staat er wel iets bij zoals deze maand bvb. 'Open Internationale Grasparkietenshow'.
Maar heb er nog nooit iets in zien staan enkel voor valkparkieten.
Hoop dat dit je een beetje kan helpen :)

Groetjes
Guinevere
Titel: Re: Info België
Bericht door: Annouschka op 15 juli 2004, 00:17:58
Hoi,

ja, hier hetzelfde probleem, ik woon in West-Vlaanderen en kan ook niks vinden over beurzen met en over kromsnavels, dat lijkt me wel leuk om eens naartoe te gaan.

Een meer volledigere site dan deze zul je niet gauw vinden hoor.  Er zitten hier wel meerdere Belgen op.

Groetjes
Annouschka
Titel: Re: Info België
Bericht door: robentru op 15 juli 2004, 00:29:51
Hoi

en dat vind ik juist zo leuk, onze zuiderburen en valkjes lovers
hoe meer Belgen hoe leuker, en dat zijn er best wel veel zo onderhand hier.

En t tis leuk toch


groetjes

Titel: Re: Info België
Bericht door: Stijn dc op 15 juli 2004, 00:32:20
hoi

in het maandblad "de witte spreeuwen" van de kbof staat veel info over beurzen etc... enige nadeel is dat je lid moet zijn van de kbof  :-/
Titel: Re: Info België
Bericht door: steve op 15 juli 2004, 01:05:33
hallo allemaal ;D, bedankt voor jullie reacties, we zullen wel zien wat er van komt.
een idee misschien voor de makers van deze website om er een broetje in belgië bij te maken. Dan zijn de belgen ook gesteld met info over beurzen enzo.
Als je hulp nodig hebt, bij deze. ;)

dus bedankt voor al jullie informatie
groetjes Steveke uit de buurt van Gent