Valkparkiet.com

Algemeen => Kweken => Topic gestart door: Nico op 5 mei 2004, 21:03:23

Titel: kindersuprise eitje
Bericht door: Nico op 5 mei 2004, 21:03:23
hoi,
nu heb ik terjuist 4eitjes geshouwt omdat ik dacht rond de vrijdag moet normaal het 1ste eitje uitkomen en ik keek en ik zag dat het eitje van binnen percies in tweeën was gedaan net een kindersuprise eitje, langs ge ene kant zag ik adertjes en langs de andere kant zag ik niets nog 2 andere hadden dit ook in het 4de zat alleen een dooier in nu zijn mijn vragen: zijn de 3 eitjes bevrucht of bevrucht geweest?? en zijn ze nu eigelijk rot?? of is dit normaal?
Titel: Re: kindersuprise eitje
Bericht door: Stijn dc op 5 mei 2004, 21:04:58
hoi

dat zou ik eigenlijk net weten. Alhoewel, er is mij verteld dat op heteinde van het proces de helft van het ei gevuld is met de luchtkamer, dus wss heb jij vrijdag een jonkie.
waar woon je eigenlijk? :) bijna naast mij denk ik:D

SDC:D
Titel: Re: kindersuprise eitje
Bericht door: Tara op 5 mei 2004, 21:06:45
Hoi Nico,

dat is volkomen normaal, dat is nu ook zo bij het jonkie die morgen / overmorgen uitkomt hier bij een koppel. Vaak zie je dan zelf al barstjes. De eitjes zijn dus bevrucht. Leuk hoor!

Groetjes, Tara
Titel: Re: kindersuprise eitje
Bericht door: Nico op 5 mei 2004, 21:06:51
hoi Stijn ik woon in Turnhout
Titel: Re: kindersuprise eitje
Bericht door: Stijn dc op 5 mei 2004, 21:09:50
hoi

ja, ik in oud-turnhout :)

SDC:D
Titel: Re: kindersuprise eitje
Bericht door: Nico op 5 mei 2004, 21:13:59
hoi, Stijn
ik ben testraks nog in Oud-Turnhout geweest bij die dierenbenodigdheden Winkel Maas ik had wat schelpenzand nodig :)
Titel: Re: kindersuprise eitje
Bericht door: Stijn dc op 5 mei 2004, 21:29:02
hoi

jep, daar ga ik ook altijd voor mijn benodigdheden. Waar woon je precies in turnohut, en naar welke school gaj ?

SDc:D
Titel: Re: kindersuprise eitje
Bericht door: Nico op 5 mei 2004, 21:35:50
hoi Stijn
ik woon dicht aan de heilighart kerk en ik ga in Hoogstraten vito naar school.
Titel: Re: kindersuprise eitje
Bericht door: Stijn dc op 5 mei 2004, 21:40:27
hoi

dat is toch nog een eindje van mij. Ik woon bijna in ravels, en ik ga naar het SPT :) waarom ga je zo vernaar school, volg je een bepaalde richting?

SDC:D
Titel: Re: kindersuprise eitje
Bericht door: Nico op 5 mei 2004, 21:47:03
hoi Stijn ik ga zo ver naar school omdat vrienden van mij ook naar hoogstraten gingen en ik volg beroeps hout
Titel: Re: kindersuprise eitje
Bericht door: Stijn dc op 5 mei 2004, 21:51:21
hoi

das dus elke dag een heelstuk op en af pendelen :)

sDC:D
Titel: Re: kindersuprise eitje
Bericht door: Nico op 5 mei 2004, 21:58:20
hoi,
ja met de auto he lekker dutje soms  8)want het is toch een half uur rijden.