Valkparkiet.com

Algemeen => Andere vragen => Topic gestart door: valkparkiet80 op 30 maart 2015, 07:06:06

Titel: gapen
Bericht door: valkparkiet80 op 30 maart 2015, 07:06:06
1 van mijn valkjes heeft dat ze ongeveer 3a5min achter elkaar gaapt, Hoe komt dat? want dat doen mijn andere valkjes namelijk niet.
Titel: Re: gapen
Bericht door: de_vogelkamer op 30 maart 2015, 11:32:07
Bij mij doen ze dit ook wel eens. In de meeste gevallen is dit gewoon normaal. Waarom ze dit doen is mij nog steeds een raadsel.
ik had wel eens gelezen dat er dan een veertje in de nek niet goed zit, wat vervolgens een "verkeerd" seintje naar de hersenen doorgeeft waardoor de valkparkiet blijft gapen. Of dit klopt weet ik niet hoor, had het ook maar ergens op internet gelezen   ::)
Maar het kan ook een teken zijn van een infectie, dus als het heel vaak gebeurd zou ik haar wel even na laten kijken.

Groetjes neline
Titel: Re: gapen
Bericht door: valkparkiet80 op 30 maart 2015, 15:41:58
Ze wil namelijk ook dat ik aan de hulsje [nieuwe veren] een beetje door 2 vingers haal. Ik zal het in de gaten houden, Zij is namelijk wel me zorgen kindje, Heeft op het randje geleeft