Valkparkiet.com

Algemeen => Tam maken => Topic gestart door: Norbje5 op 6 maart 2015, 09:44:23

Titel: Tam maken jonge valkjes
Bericht door: Norbje5 op 6 maart 2015, 09:44:23
Hallo allemaal,

Sinds September heb ik twee valkjes, Huub en Gino. Heb probleem is nu echter, dat de één na een paar maanden al redelijk tam aan het raken is terwijl de ander nog steeds heel bang blijft voor mijn hand. Vaak is het ook zo dat als de één op m'n hand zit en de ander bijvoorbeeld gaat vliegen, dat hij dan ook uit schrik wegvliegt.
Heeft iemand tips hoe ik ervoor kan zorgen dat de ander minder schrikachtig wordt? Ik probeer nu gewoon met trostgierst in de kooi z'n vertrouwen te winnen, maar daar zit nog totaal geen vooruitgang in. :-\

Groet

Norbert
Titel: Re: Tam maken jonge valkjes
Bericht door: Rianne op 6 maart 2015, 10:48:47
Hallo,

ik zou ze er voortaan niet samen uit laten. Vooral omdat je tamme valk toch meevliegt met de niet tamme valk. In de kooi kun je ze wel samen van de trosgierst laten eten maar als je ze uit de kooi haalt zou ik er 1 tegelijk uit halen.