Valkparkiet.com

Algemeen => Andere vragen => Topic gestart door: Doina op 9 december 2012, 16:17:04

Titel: wat voor soort valkparkiet
Bericht door: Doina op 9 december 2012, 16:17:04
Hallo,

ik had even een vraagje, wij hebben deze valkparkiet maar weten niet zo goed wat voor 1 het eigenlijk is en of het een mannetje of popje is.. En hoe kan je zien of het een mannetje of popje is?

(http://i48.tinypic.com/2zhmxol.jpg)
Titel: Re:wat voor soort valkparkiet
Bericht door: sepke op 9 december 2012, 17:16:29
Het is een witmasker cinamon bont. Het geslacht is bij deze mutatie niet aan het uiterlijk te zien. Het gedrag kan soms aangeven of het een man of een pop is maar een DNA test geeft zekerheid over het geslacht.
Titel: Re:wat voor soort valkparkiet
Bericht door: Doina op 9 december 2012, 19:09:19
Oke hartstikke bedankt!
Titel: Re:wat voor soort valkparkiet
Bericht door: lotteeeu op 9 december 2012, 20:36:23
Mannen fluiten vaak veel meer, en ze tonen ook machogedrag dat is dan dat ze tijdens het fluiten ,hun vleugels een beetje van hun lichaam doen

Misschien dat je dit wel herkent .
Titel: Re:wat voor soort valkparkiet
Bericht door: Doina op 10 december 2012, 20:54:09
oké heel erg bedankt maar hij maakt helemaal geen geluid me vriend heeft hem opgevoed. want als de valk bij mij is en me vriend loopt even langs dan gaat hij gillen maar dit kan denk ik zijn dat hij dan aandacht van me vriend wil hebben