Valkparkiet.com

Algemeen => Andere vragen => Topic gestart door: Simone op 17 september 2012, 20:38:04

Titel: Blijft maar fluiten.
Bericht door: Simone op 17 september 2012, 20:38:04
Hallo,
Ik heb sinds 3 jaar m'n vogeltje, onwijs lief en tam. Alleen wordt ik sinds 4 dagen een beetje knetter van het gefluit/geschreew.
Hij blijft maar fluiten. Mijn vriend heeft nachtdiensten en kan overdag moeilijk slapen door het gefluit. (woning gelijkvloers) Aandacht tekort is het niet, kooi staat de gehele dag open komt naar me toe voor aandacht. Zit savonds bij me op me schouder of bij me op de bank. Heb het eten en drinken al aantal keer ververst.
Ik zou niet meer weten wat ik zou kunnen doen. Weet iemand waarom het constante gefluit blijft?
Alvast bedankt!
Groetjes
Titel: Re:Blijft maar fluiten.
Bericht door: Patrick op 19 september 2012, 18:16:54
Tja mannen eigenschap......... geen vrouw dan worden ze gek en gaan ze rare dingen doen  :-\

Je zou zachtjes eens de radio aan kunnen laten staan maar of dit werkt is uitproberen.

Gr,

Patrick
Titel: Re:Blijft maar fluiten.
Bericht door: Simone op 21 september 2012, 18:04:19
Dat heb ik al geprobeerd, maar heeft geen werking. Heb zelfs 2 dagen me gordijnen dicht gehad want dan was het wat stiller. Ik weet echt niet wat er aan de hand is.
Titel: Re:Blijft maar fluiten.
Bericht door: mariska79 op 21 september 2012, 18:43:47
Ik denk dat hij zijn longen uit zijn lijf fluit in de hoop dat er een vrouwtje voorbij vliegt, zijn hormonen gieren door zijn lijf