Valkparkiet.com

Algemeen => Voeding => Topic gestart door: sepke op 11 januari 2012, 22:00:35

Titel: Merk zaad
Bericht door: sepke op 11 januari 2012, 22:00:35
Wat voor soort grote parkietenzaad gebruik jij?  Merk zoals Teurlings, Witte molen enz. of gewoon merkloos van de plaatselijke dierenwinkel?

M.v.g. Sepke
Titel: Re:Merk zaad
Bericht door: Tim1987 op 11 januari 2012, 22:42:07
Ik heb altijd mijn vogels op gewoon voor gehad. De kweker waar 2 van mijn valkjes vandaan komen zij me je moet een teurlings gaan proberen. Ik heb nu al mijn valkjes op teurlings zitten en ze doen het er gooed op.
Titel: Re:Merk zaad
Bericht door: cityside op 16 januari 2012, 22:01:41
Ik haal mijn vogelzaad voor in de voliere gewoon op de markt in barneveld is daar goeie kwaliteit + ik gooi vaak nog groenvoer in de voliere en soms fruit zijn ze gek op ;D
Titel: Re:Merk zaad
Bericht door: saskiaw op 16 januari 2012, 22:15:55
Ik gebruik teurlings 228, en ben daar erg tevreden over.
Dit vul ik aan met alle standaard dingen (sepia fruit enz. enz) en met vitaminedruppels door het water (advies van vogelarts)
Titel: Re:Merk zaad
Bericht door: sepke op 16 januari 2012, 22:31:54
Citaat van: saskiaw op 16 januari 2012, 22:15:55
Ik gebruik teurlings 228, en ben daar erg tevreden over.
Dit vul ik aan met alle standaard dingen (sepia fruit enz. enz) en met vitaminedruppels door het water (advies van vogelarts)


Dag Saskia,

Ik stap ook over op Teurlings 228. Wat voor merk vitaminedruppels zijn dat?

M.v.g. Sepke
Titel: Re:Merk zaad
Bericht door: saskiaw op 16 januari 2012, 22:41:17
Ik gebruik omniform, dit heb ik van Frank Verstappen meegekregen i.v.m. met slechte luchtwegslijmvliezen bij een van mijn valkjes. na 2 weken zei iedereen: wat zien je valkjes er mooi uit!  ;D ik kan dit dus zeker aanraden.
Bij mij drinken ze er ook niet minder om, in de verhouding die ik gebruik proef je het ook niet. (ja ik heb geproefd  ::) het was een betere ervaring dan pellets.. die wekken echt even hoop op qua  geur)