Valkparkiet.com

Dagboek => Dagboeken => Topic gestart door: Demellie op 18 november 2011, 16:33:33

Titel: Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: Demellie op 18 november 2011, 16:33:33
Bubbles, mijn meissie. Mijn vader heeft haar aan mijn moeder kado gedaan, beiden zijn er niet meer, dus ik heb haar met liefde overgenomen.
(http://img717.imageshack.us/img717/9416/bubblesq.jpg)
By demellie (http://profile.imageshack.us/user/demellie)

Elmo: ook een gek en echt het vogeltje van mijn vriend. Hij heeft Elmo met de hand tam gemaakt (lees: verwend). (http://img217.imageshack.us/img217/9792/elmob.jpg)
By demellie (http://profile.imageshack.us/user/demellie)

Charlie: Ik heb haar 'gered' van de dierenwinkel. Ze had zichzelf kaal geplukt. Na 1 week na werk voor het raam kijken, heb ik haar gehaald
(http://img197.imageshack.us/img197/6987/charliero.jpg)
By demellie (http://profile.imageshack.us/user/demellie)

Harry, wat een lachebekkie he? Paar weken bij ons. Zelfde als bij Charlie. Ik zag hem en was verkocht. hihi.
(http://img836.imageshack.us/img836/6623/harrysmileyface.jpg)

Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: saskiaw op 18 november 2011, 17:16:13
Hoi Demellie,

Wat een leuke vogeltjes heb je.
Wat voor soort is Elmo? een agapornis?
Ik heb nog geen 2 jaar geleden alle vogelsoorten moeten kennen.. maar dat ben ik dus verleerd  ::)

Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: Demellie op 19 november 2011, 10:37:33
hoi Saskiaw,

Dank je, ben ook erg trots op mijn gekke beessies. hihi.
Elmo is een kobalt parkiet. Wij kortwieken hem, zodat hij zichzelf niet weer pijn kan doen. (hij vloog een keer tegen het raam aan, de muur en landde uiteindelijk aan de andere kant van het huis :S) Maar onder zijn zichtbare veren zit dus veren die kobalt-blauw zijn.
Een Kobalt Parkiet heeft veel weg van een papegaai. Hij praat alleen niet, hij brabbelt. Zo zegt hij: 'Wat' (als je hem even blijft aankijken LOL) "ik hou ook van jou" (zegt hij natuurlijk alleen tegen mijn vriend ;)) en "Trusten". Oh en hij kan lachen. Het is niet de bekende hahaha die papegaaien zeggen, maar meer vanuit zijn keel. Soms praat hij terug tegen mij, maar vooral mopperen, hahaha.

Harry zegt, als hij zin heeft, hallo. De meisjes (parkieten) die zeggen niet echt iets. Ze reageren wel met geluiden, maar er valt niets van te maken.

Als Harry op zijn donder krijgt, omdat hij af gaat en uiteindelijk het doek eroverheen gaat, dan begint Elmo te lachen. Als ik het doek over Bubbles doe (zij kan zo vreselijk te keer gaat de laatste tijd, ze wilt gewoon donker, stilte en rust), dan roep Harry 'Ahhh'.

Gisteren zijn Elmo en Harry gekortwiekt. De dierenwinkel komt aan de deur. Gisteren was het voor het eerst een jongen en Elmo deed overduidelijk veel rustiger, dan wanneer de meiden het doen. Harry deed stronteigenwijs (LOL) en zijn nagels hebben we maar niet laten doen. Het kostte ons al onze trucjes om Harry eruit te krijgen. Hij dacht waarschijnlijk: jahaaa daggg, ik zag wat hij bij Elmo deed, rot maar op!. LOL
Elmo is binnen een uur weer de oude, gisteren zelfs eerder. Hij zat lekker te snoepen op de bank. Harry is nog een beetje van slag. Hij is verkeerd gekortwiekt, om en om. Zag er ook niet uit. Nu is het weer netjes.

We laten de laatste veren tegenwoordig lang, vooral bij Elmo. En hij is zo trots op zijn kobalt-blauw, hahahaha....
Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: samantha21 op 19 november 2011, 11:46:59
wat leuk zeg, verschillende birdies  :D
zien er ontzettend lief uit op de foto's!
zitten ze allemaal in een zelfde kooi? of allemaal apart?


groetjes
Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: Demellie op 21 november 2011, 11:35:35
Hallo Samantha21,

Ze zijn allemaal even gek hoor, LOL. Daar verschillen ze niets in, maar beestjes passen zich aan aan de eigenaren ;)

ze hebben allemaal hun eigen kooi. Ze hebben allemaal het "is van mij" syndroom, hihi. Vooral Elmo heeft dat. :D. Mag zelfs zijn speeltjes niet aanraken.

Gisteren was het appeltijd en Elmo is zo dol op appel! Dus toen ik bij Harry stond (Elmo had al een stukje gehad) en Elmo zat te piepen en zielig te doen. Zodra ik een stukje appel in mijn mond deed, wilde Harry het hebben, hield ik het voor hem, wilde hij niet meer. Hij zat alleen maar te piepen. (na een tijdje bleef de plaat hangen, hahaha) Deed een poging in mijn mond geven, maar dan kreeg je de bovenstaande foto idee, dus lag ik weer helemaal vlak. Maar nu komt het, hij deed dan zijn snavel tussen de tralies en piept. Stoere ik deed een poging om hem een zoen op zijn snavel te geven. En dat hij liet hij nog toe ook. Paar keer achter elkaar. Dus het vertrouwen komt langzaam, maar het komt. :)
Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: saskiaw op 21 november 2011, 12:16:45
Aha, dus het lag niet helemaal aan mij dat ik het niet zag  ;)  ::)

Kunnen ze wel samen los?

Ik heb nu ook een valkje bij me zitten dat er erg weinig van bakte bij het vliegen, gelukkig is dat bijgetrokken... Hoewel ze vooral door ons vervoerd wil worden, de luie donder.

Wel handig dat de dierenwinkel aan huis komt, dat zal wel een hoop stress schelen.
Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: Demellie op 21 november 2011, 12:59:24
Nee hoor, kan me de vergelijking heel goed voorstellen. Zijn allebei kleine dondersteentjes ;) We hebben een agapornisje gehad, moest nog met de pap, maar die is binnen een week overleden aan een hersenbloeding :(. Hij (Fritzie) leek heel veek op Elmo qua uiterlijk. Lekker klein compact en rond, hihi.

Heel handig, daarmee behoud je toch een beetje rust inderdaad. Het is al zo stressend dat zo'n vervelend persoon je beet moet pakken, aan je vleugelt trekt en je mooie veren eraf knipt. Ze piepen ook altijd, terwijl je weet dat het geen pijn doet. Ze zijn ook een van de weinige die het doen, geloof ik. :) En ze zijn helemaal dol op Elmo (LOL), Harry is nu voor het eerst geweest. 
Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: saskiaw op 23 november 2011, 17:05:03
Wat jammer van je agapornisje.

Sommige beesten kunnen zich ontzettend aanstellen inderdaad, als ik de nagels van de cavia's knip zou je ook altijd denken dat ik ze gruwelijk aan het mishandelen ben  ::)

Zijn ze alweer helemaal bijgekomen van het knippen nu?
Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: Demellie op 23 november 2011, 20:40:51
Dat heeft echt pijn gedaan. Fritzie en ik waren onafscheidelijk, ook al was het maar een week. Als ik wakker werd, moest hij eruit, want hij moest eten. Als ik thuis kwam, moest hij eruit, want hij moest eten. Daarna zat ik vaak nog even met hem op de bank, kroop hij onder mijn kleren om zich op te warmen op mijn huid. Tijdens het eten hield hij zich best rustig, maar zodra het eten voorbij was, wilde hij weer bij me zijn. Een avond kwam een vriend langs en de jongens gingen film kijken. Ik ben met Fritzie naar de slaapkamer gegaan om tv te kijken en we lagen echt samen te slapen. Mijn vriend kwam ons wakker maken. Hij hobbelde zo van mij op het bed, naar mijn vriend, terug naar mij, naar mijn vriend... hyper de hyper. Op een woensdag wilde hij niet meer eten en je kon gewoon merken dat het niet meer goed ging. Paar uur lager overleed hij in mijn handen :(.
Ik hecht me heel snel aan dieren en zij gaan ook altijd voor. Voor iemand kan dat een jaar duren, maar binnen paar minuten weet ik al of ik van zo'n beestje hou. (anders neem ik ze niet mee naar huis, ben eigenlijk bang voor vogels :$)

Elmo is binnen minuten en paar zonnebloempitten verder weer in orde. Dan hobbelt hij lekker op de bank heen, hihi.

Harry heeft wat langer nodig gehad. We hebben 'schuurpapier' (weet ff niet hoe het anders heet lol) op zijn stokjes gedaan en daarmee zouden zijn nagels beter van worden nu. Ze zijn zo enorm scherp. Hij doet je geen pijn, hij is heel bewust om je geen pijn te doen, maar je blijft toch puntjes zien van zijn nagels. Als hij dreigt te vallen, zet hij zijn vleugels uit en knijpt niet zijn pootjes dicht. Op zijn stokje wel, maar op je arm/vinger niet. Maar hij is weer lekker gek als altijd. Ik ben hem kleine dingetjes aan het leren. We doen nu 'piekeboe'. Het is net zo hilarisch als het klinkt. Ik doe de doek bovenop de kooi, trek het zachtjes weg of omhoog en zeg: piekeboe. Hij brabbelt het soms terug en vind het serieus een leuk spelletje. Hij kan je dat met die pretoogjes aankijken, zoals de foto hierboven. Ik mag hem ook kusjes geven. Bubbles begint dan te gillen, want zij wilt dan ook een kus.
Zij was altijd de enige die ik een kus mag geven. Tegenwoordig mag ik ook mijn vinger door de tralies doen en als ik dan snel beweeg, speelt ze met mijn vinger. Waarschijnlijk probeert ze me te bijten, maar ze heeft al zoveel kapot gebeten en gekrabbeld, dat haar snavel niet meer zo scherp is. Niet zoals Charlie! :O.
Ik kan echt heel de dag naar ze blijven kijken, geen tv nodig! LOL. Altijd lachen hier.
Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: saskiaw op 29 november 2011, 12:23:29
Dat is inderdaad niet niks   :-\ een hersenbloeding.. dat is ook niet iets waar je op voorbereid bent.
Ik heb zelf ooit 2 weken lang 24/7 vanaf de dag dat ie was uitgekomen, een kwarteltje bij me gehad, en toen was ie opeens dood. Zulke dingen kunnen hard aankomen. (Hoewel je in je achterhoofd wel weet dat ie niet voor niks verstoten was)

Wat leuk dat je kiekeboe kan spelen met Harry, ik zie het al helemaal voor me  ;D
Je heb inderdaad geen tv nodig met die beesten  ::)
Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: Demellie op 29 november 2011, 16:47:38
Kan zo'n pijn doen he? Stom hoe snel je gehecht ben aan een beestje.

Harry is een beetje dwars aan het doen. Hij wilt niet meer op de vinger, hij blaast weer soms. Stomste: ik mag nog wel kusjes geven. Als ik aan kom lopen, is het snel naar boven, want ik wil aandacht! Als mijn vriend bij hem staat, tja staat het een beetje als een zoutzak. Ziet hij mij verschijnen, bewegen en lopen en hangen en doen. Heel vreemd, heb ik nog nooit gehad. De vogels waren meestal blijer met mijn vriend dan met mij hihi.... Dus we gaan de stapjes gewoon weer opnieuw doen. Het dwars is sinds het knippen, dus dat zal ermee te maken hebben.
Kiekeboe is zo hilarisch! Als ik eraan denk, moet ik al hard lachen. En dan snel een kusje pikken bij me.

Wij hebben een klant met de voornaam Harry, dus elke keer als ik zijn naam zie, lig ik al vlak! :$. Helemaal verziekt, kan niet meer zonder hem, hihi...
Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: mbrevoord op 3 december 2011, 10:13:07
Harry en fototoestellen, ik weet niet waarom maar hij is er gek op. Maakt hem ook niets uit of je een foto maakt met een mobieltje, compact camera of met een dSLR voor z'n neus staat, hij vind het prachtig.

Een tijdje geleden deze foto's gemaakt:

(http://img577.imageshack.us/img577/5334/mg3228.jpg)

(http://img684.imageshack.us/img684/1738/mg3238c.jpg)

(http://img37.imageshack.us/img37/6735/mg3240.jpg)

Eergisteren zat Melza op de grond met hem en vroeg of ik een foto wou nemen, nadat ik de foto had gemaakt kwam hij gelijk naar het fototoestel rennen om te poseren:

(http://img69.imageshack.us/img69/9692/img1105zp.jpg)

(http://img214.imageshack.us/img214/4562/img1108f.jpg)
Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: Demellie op 3 december 2011, 12:46:47
LOL. Harry zijn favoriete plek: het kleed. Voelt kennelijk lekker aan zijn pootjes, hihi....

(zit nog te wachten dat hij een keer aan mijn beugel hangt: 'HEYYY wat is dit, kan ik dit eten?!' Hihihi...  )
Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: samantha21 op 4 december 2011, 17:27:00
leuke fotos heb je gemaakt zeg..
hier zijn ze ook idd gek op kleetjes   :P
Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: saskiaw op 5 december 2011, 09:27:45
Leuke foto's zeg  :)

Bij mij hebben ze helemaal niks met kleedjes.
maar cosmo is ook zo'n camera freak.

Dat ie je beugel niet pakt zeg, bij mij vliegen ze bijna mijn mond in als ik gaap, en ik heb er geen interessant metalig ding in  ;)

Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: mbrevoord op 10 december 2011, 21:25:08
Melza zat weer met Harry op de grond vanavond:

(http://img12.imageshack.us/img12/6752/img1135fe.jpg)

(http://img856.imageshack.us/img856/2483/img1134kv.jpg)

(http://img11.imageshack.us/img11/5058/img1133sj.jpg)

(http://img828.imageshack.us/img828/6173/img1130ix.jpg)

(http://img194.imageshack.us/img194/7624/img1129vh.jpg)

(http://img51.imageshack.us/img51/4463/img1126xc.jpg)

(http://img833.imageshack.us/img833/7333/img1124p.jpg)

(http://img193.imageshack.us/img193/3610/img1121tk.jpg)
Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: Demellie op 11 december 2011, 20:33:04
hahahhaa, elke keer als ik denk: 'nee, nu is het niet meer mogelijk dat Harry nog gekker doet dan dat hij al doet', voelt hij de drang om mij toch weer te verrassen!

Nadat de camera weer uitging, waren mijn armbanden heel leuk. Alsof hij mais aan het eten was, hij liet mijn armband om mijn pols draaien. Vervolgens dacht ik grappig te zijn om het af te doen en hem hoog te houden. En nu gebeurde het. Marc en ik zaten even met een open mond naar hem te kijken. Harry, de valkparkiet, pakt de armband met zijn pootje vast! En het ging ook heel vloeiend, alsof het de normaalste zaak ter wereld was.
Ik heb niet veel verstand van vogels, maar ik weet wel dat een (valk)parkiet geen papegaai trucjes kunnen.

Weer wat nieuwe dingetjes:
De camera is helemaal hot voor hem. Hij 'snapt' dat het rode lampje aangeeft dat hij even moet blijven zitten (uiteraard zonder flits, ook al heeft hij daar geen last van, 1 x per ongeluk aan gelaten), zoals hierboven dus te merken is :D.

Marc en ik lagen naast elkaar en Harry liet merken dat hij kusjes wilde. Hij keek Marc aan, dus Marc moet een kusje geven. Hij kijkt mij aan en leunt een stukje naar voren, dus moest ik een kusje geven en dat ging even door. Heel schattig, omdat hij je dan altijd met een glimlachje aankijkt. (L)

Wie van jullie kent Big Bang Theory? En wie kent het 'lachje' van Sheldon? Nou, Harry ken dat lachje dus ook. Ik kwam daarachter toen we piekeboe deden, dan maakt hij dat geluidje. Ook maakt hij dat geluidje naar een balletje (Hij heeft een golfballetje) en als ik mijn neus ertegen doet en het balletje tegen de tralies, dan duwt hij zijn snavel ertegen en maakt dan hetzelfde geluidje dat ik maak. (of dan het lachje)

Hij is zo gek op het kleedje!! Gisteren voelde hij zich een beetje ingesloten en wilde er eigenlijk van door. Tja, toen moest hij een keus maken: van het kleedje af, of blijven zitten. Nou echt niet dat hij eraf ging! LOL. Is op zich mooi, zo blijft hij altijd dichtbij. (Ronde kleed om de salontafel)

Als het om mij gaat, is hij extreem voorzichtig, dus ik denk ook niet dat hij in mijn beugel zal hangen :). Als Marc een grapje maakt bij me, zit hij gelijk bij de tralies om alles in de gaten te houden. Dus ik maak me weinig zorgen dat hij mij bewust pijn wilt doen :).
Hij heeft in het begin duidelijk gemaakt dat ik zijn partner bent, op mijn hand. ;) En dat heeft hij gelijk afgeleerd :D, lol!

Grappige filmpjes:
http://www.youtube.com/watch?v=ZcD4KDZBfxc

http://www.youtube.com/watch?v=yJG5r36loqs

Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: Demellie op 2 januari 2012, 21:53:33
Ok wat leuke updates ;)

Harry:
in het weekend gebeurde iets bijzonders, ik heb hem dit NIET geleerd, echt niet!
We waren saampjes aan het dansen op muziek en vanuit het niets, gedraagt hij zich als Stevie Wonder en begint een tof fluitje te fluiten. Er zat zelfs ritme in! LOL... Toen ik eenmaal ging mee fluiten (wat dat kan ik zo goed :S), vond hij het alleen maar leuker om het te doen, hahahaa....
Hij zegt steeds vaker hallo tegen mij (niet tegen mijn vriend, lol) en vooral hij merkt als ik een rot dag achter de rug heb gehad, zoals vandaag. Hij piept voor aandacht en moeten we even piekeboe doen. Sinds kort maakt hij dan ook leuke geluidjes, alsof de plaat blijft hangen. Ben erachter dat het geluidje betekend 'ik voel me happy' geluidje ;).
Ik mag hem aaien, maar alleen met het balletje of een speeltje. Vingers moeten uit de buurt blijven, dat blijft nog een issue. Ik heb trosgier gehaald, dat vind hij heerlijk, maar vingers: wegwezen! ;) Hij wilt soms wel op de vinger uit de kooi en ik ben erachter dat hij dat liever via het dakterras doet, dan via de voorkant. (vervelend zo'n lange staart, maar ik ben klein en kan hem net terug zetten via de bovenkant op mijn tenen LOL)
Maar, hij is nog steeds heel lief, kusjes geven mag ook nog.
Met oud en nieuw was het heel bijzonder, zijn eerste ;). Bij elk geluidje piepte hij en zodra ik uit zicht was, ging hij op de zielige toer: trots geleerd van Elmo, hahaha.

Elmo: Jahaa!!
Hij kan lief zijn tegenwoordig. Hij wilt soms bij me zitten :S en pakt netjes en lief een rozijntje van me aan.
Vergis je niet, als ik even weg ben en terug komt, hangt hij weer de tralies, helemaal als ik mijn glas op 'zijn' tafeltje zet. Hahahhaa...
maar het blijft positief!
Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: Demellie op 16 januari 2012, 09:25:46
Update van de vier deugnietjes:

Bubbles: de afgelopen maanden/jaar is ze heel erg humeurig. Op zijn zachts gezegd :o. Ze bleert heel de dag door. Ze weet dat ze na een lange tijd (denk hier aan uren ;)) dat ze dan haar doekje krijgt. Met die 2 macho's om d'r heen, wilt ze gewoon rust. Ze is ook de jongste niet meer. Ze heeft veel onbevruchte eitjes gelegd en nu is haar buikje alweer enige tijd dik. Je ziet dat er een ei in zit, maar het kost haar steeds meer tijd en moeite om hem eruit te krijgen. Vorige week mocht ik er zelfs een kusje op geven. En ze eist nu ook meer kusjes :). Maar alles op haar voorwaarden.

Charlie: ze is op zoek naar alles wat ze kan slopen. LOL. Ik heb wat nieuw 'spul' erin gehangen, dus misschien wordt dat nog wat. Ze heeft bergen energie, maar is het gegil van Bubbles soms zat. Dat geeft ze even een gil en dan is Charlie weer stil voor paar uur. Over het algemeen gilt ze niet. Ze roept je wel veel. Ze begint te begrijpen hoe de deurtjes (zonder haak) op haar gooi werkt en trekt eraan. Ze snapt nog niet hoe ze omhoog moeten blijven staan. Twijfel soms of ze daar achterkomt, maar ze doet hard haar best.

Elmo: is Elmo, hihi. Hij begint te begrijpen dat als hij lief tegen me is, dan ik liever tegen hem ben. Hij wilt tegenwoordig ook wel eens bij me zitten. En uit mijn glas drinken blijft heel erg leuk voor hem. Daar zijn we op de harde manier achtergekomen. Ineens hoorde we wat bubbeltjes en hem soort van niezen. Hij had cola in zijn neus! LOL. Als ik bij mijn vriend zit, dan wordt hij heel jaloers. Maar zodra hij zegt: nee, nu is het Marc/Melza tijd, begrijpt hij het wel. Zolang hij daarna wel even aandacht aan Elmo geeft. Maar er is meer balans. Dat is mooi!

Harry: de ultieme macho! Gisteren bezoek over de vloer gehad en hij moest even zijn nieuwe kunsten laten zien: fluiten, dansen en vooral aandacht trekken, hahahaha. (vriendin had hij nog nooit gezien en andersom) De afgelopen dagen vertoond hij wel paargedrag op mijn hand, dus ik weet even niet zo goed hoe ik daarmee om moet gaan. Geef hem wat ruimte, maar ik denk zelf niet dat het zal helpen. Elke keer als ik hem wat meer ruimte geeft, wordt hij afstandelijk. Het kusjes geven is ook minder geworden, maar hij geeft ze soms nog wel. Gierstengels vind hij helemaal HOT HOT HOT! Hij pakt het beet en laat niet meer los. Ik krijg hem hiermee wel op mijn hand, maar kost soms wat overtuigingskracht :). En uiteraard daarmee een enorme rotzooi maken en mikken voor mijn shirt :$. 

Maar ik vind dat vogels eigenwijs mogen zijn, part of their charms. Heel de reden waarom ik van ze hou!
Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: Jaimy op 16 januari 2012, 09:43:38
Haha, nee al je zo'n stelletje bij elkaar hebt, heb je inderdaad geen tv nodig!  ;D Harry is erg fotogeniek!

Groetjes Jaimy
Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: Demellie op 16 januari 2012, 09:46:23
Nou idd. De tv staat wel aan op mijn vrije dagen, maar ik zit voornamelijk te lachen om die malloten om me heen! LOL.

Gelukkig ben ik niet meer de grootste malloot in huis :P, die eer gaat naar Harry! lol.

Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: Jaimy op 16 januari 2012, 13:19:52
dat schuif je makkelijk af.  ;D
Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: Demellie op 6 februari 2012, 20:49:29
Het gaat steeds beter. Harry wilt ook bij me zitten om te spelen (en poepen LOL), samen zitten we lekker te zingen. Ik zal proberen woensdag een filmpje van een solo van Harry te posten ;) Hij heeft wel een vreselijke gewoonte van Bubbles overgenomen: plukken. Hij lijkt verder niets te hebben, doet gewoon gek als altijd (net als Bubbles). Bubbles is het gewoon de leeftijd, Harry is het gewoon: HEYYY dat kan ik ook :S. Net als het slopen.
Hij geeft nog steeds kusjes en van de week was het zelfs zo dat hij uit zichzelf een kusje gaf. Je kent het wel: you come 90 and I come 10. Hij deed altijd de 10, maar dit keer de volle 100. :) erg lief. Hij is de afgelopen dagen een beetje humeurig *rolt met haar ogen* en laat dat ook goed blijken. Je ziet aan hem hoe hij zich voelt, geweldig! Toch mag hij elke dag even eruit, als hij echt vervelend word en na 3 waarschuwingen, gaat hij terug de kooi in, zonder wat lekkers. (de jongens krijgen wat lekkers als ze terug te kooi in gaan, mits ze zich hebben gedragen) Bij Elmo kan je zelfs zeggen: ga maar je kooi in, krijg je wat lekkers. En binnen no time, zit hij boven op, te wachten op een zonnebloempit.
Harry heeft een speeltje kapot gemaakt :o. De drie bollen boven elkaar met een belletje onderin, vele grasparkietjes hebben deze in de kooi hangen! LOL. Speeltje is al jaren in het huishouden en hij krijgt het voor elkaar om hem verrot te maken!! :O. Marc zag ineens 3 balletjes op de grond liggen. 'huh, eh Mels, heb je dit gezien?!' LOL, Harry was erg trots toen wij hard moesten lachen :).
Hij heeft zondag ook voor het eerst een douche gehad (spuitbus, speciaal voor vogeltjes en stiekem hoop ik dat hiermee het plukken minder wordt). Elmo hebben we eerst gedaan, zodat Harry dat kon zien. Ik twijfelde nog even, juist omdat hij zo verdomd humeurig is, maar meneer vond het geweldig. Zat direct al met zijn vleugels gespreid. 'Hit Me!' :) op een gegeven moment vond hij wel genoeg, ook al was hij nog niet klaar. Maar goed, beetje bij beetje :). Hij is in iedere geval het meeste stof kwijt. (sjonge sjonge, wat kan hij stoffig zijn :o)

De meisjes gaan lekker hun gang. Wat wel opvalt: elke dag doe ik een 'rondje' met Harry. Bubbles geeft na paar seconde een gil (aka oprotten), Elmo is te jaloers, dus die hangt gelijk in de kooi, Charlie is zijn vriendinnetje. Zij zit in alle bochten en hoeken te springen voor zijn aandacht en hij maakt zijn 'ik heb het naar mijn zin' geluidje. :) Te grappig!
Charlie doet het minder, maar zondag ochtend gaat om half 10 de wekker. Gezien ik de aflopen weken extreem moe ben, blijf mevrouw luilak lekker liggen :D. Maar na een half uurtje vind Charlie het genoeg en gaat ze roepen. Soms wisselt ze af met Bubbles. :)

Elmo, tja, wat kan ik zeggen? Dat ging goed, hij wilde zelfs op mijn schouder zitten, spelen met mijn haar. (LOL) Hij viel zelfs zaterdag in slaap op mijn schouder. Maar zondag was het weer hek van de dam. Hij wachtte tot alle lekkere snoepjes weer in de schone kooi hingen en daarna HAP HAP HAP HAP... Zucht. Net een wijf, LOL!

Dusssss, leuke en minder leuke dingen, nooit een saaie dag! LOL.
Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: Demellie op 15 februari 2012, 16:51:14
updateeeeee. Net een soapserie bij ons thuis LOL

Harry: hij is de laatste tijd humeurig. Zit ook veel te slapen. Hij was soms ondeugend als hij uit de kooi was, maar nu word hij gewoon vervelend. Maar ik blijf geduldig. Hij zingt nog steeds, fluit nog steeds en soms mag ik nog een kusje geven.
Hij vond zelfs een tijdje het spelletje: waar is Harry? leuk. Dan deed ik een zakdoekje over zijn hoofd en dan op eigen kracht komt hij eronder uit, natuurlijk met een smile: 'Hier ben ik!'

Bubbles: je merkt gewoon dat ze ouder word. Ze wilt steeds vaker rust. Sad: ik zag een tijd geleden een bult op haar vleugel. Wat blijkt? (dit klinkt zo belachelijk!) Marc wist het al, hij had het al gezien en tegen haar gezegd dat ze het niet aan mij mocht laten zien. :D Ik verzin het niet. Hij is nu gegroeid. Heb een tijdje zitten twijfelen of ik naar de dierenarts moet gaan, maar ik doe het toch niet. Ze zal waarschijnlijk van alle stress alleen al doodgaan. Kan ik haar niet aandoen. Ze eet, ze drinkt, ze gilt en ze geeft kusjes. Tot die tijd zit ze aan mij vast ;). Zo begin ik ook de bult op haar buikje te herzien. Gezien er geen ei uit komt, is het wat anders. Kan 2 dingen zijn: 1. gezwel. 2. uitgezakte binnenkant (hebben menselijke vrouwen ook wel eens ;)). Hoe dan ook, zelf heeft ze weinig last ervan. Ze is nog steeds haar ladder van hot naar her aan het slepen :D. Ik heb haar ook gedoucht. Wilde het toch een keer gedaan hebben, mevrouw stink! Ze vond het niet vreselijk, ze kwam zelfs terug naar voren voor meer. :)

Elmo: oh oh Elmootje. Tijdje terug zaten Marc en ik op de bank, laptoppen. En ineens sprong Elmo op mijn arm. (tijd voor kortwieken!) Hij ging even op excursie en wilde niet meer naar Marc, dus ik heb hem maar zijn gang laten gaan. Zonder problemen is hij daarna naar Marc (en de kooi) gegaan. Gisteren was grappig. Marc heeft altijd vroege dienst, maar gisteren niet. Dus tussen half 6 kwart voor 6 begon meneer te piepen. Ik heb hem uitgelegd dat Marc later was vandaag en over een uurtje thuis zou komen. (en beloven dat hij thuis komt) Daarna was het weer stil, LOL. Mensen kijken mij raar aan, maar mijn vogels snappen mij gewoon ok? ;)
Charlie: ze is ook een beetje humeurig, maar ze gaat lekker haar gangetje. Ze roept soms naar Harry en dat kijkt Harry mij weer aan. Als ik dan zeg dat hij mij niet moet aankomen, maar haar, kijkt hij haar maar aan. LOL. Charlie heb ik ook gedoucht en zij haat het. Eerste paar keer is prima, maar daarna moet het voorbij zijn.
Oh ja en ze niest extreem veel. LOL

Ze zijn allemaal een beetje humeurig en gevoelig en dat is mijn schuld. Ze zijn altijd heel erg gevoelig voor onze gevoelens en nemen dat snel over. Zijn even stressende tijden en we moeten maar onze best doen om erdoorheen te komen :) We will :)

Genoeg om de dag door te komen ;).
Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: Jaimy op 15 februari 2012, 17:06:56
ik lees het al..ze hebben duidelijk last van een winter dipje!  ;D
Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: Demellie op 8 juni 2012, 21:15:34
Het is belachelijk lang geleden dat ik hier bent geweest. FOEI FOEI FOEI!!!

Ok, wat updates:

Bubbles, het gaat up and down met haar. Vandaag heeft ze een down dag en gilt alles bij elkaar. Maar ze geeft nog steeds kusjes en knaagt aan je trui en sabbelt aan haar doekje, so she's doing just fine :)
Charlie, wordt bijdehanter bij de dag, ze knaagt nu ook aan truien, iets nieuws. Ze geeft soms kusjes, maar haalt ook soms uit. Wat ook nieuw is, is dat ze ook soms schreeuwt.
Elmo, nog zo vaag als altijd. Soms wilt (en moet!!) hij bij me zitten en vooral als Harry bij me zit, eist hij veel aandacht van mij.
Harry, is lekker eigenwijs en leert hier en daar nieuwe dingetjes. Buigen, vind hij heel erg leuk!! Kusjes vragen (dan buigt hij en moet ik hem een kusje op zijn hoofd geven) en met mijn neus kroelen. Yup, allemaal nieuw. Maar vingers en handen zijn nog steeds een no go! Begin aan het einde van mijn ideeën te komen en bijna op het punt om maar te accepteren dat hij handen nooit zal accepteren. Maar de kusjes op zijn hoofd en kroelen zijn 20 stappen vooruit, dus daar neem ik genoegen mee :).

Ik zal zo ff wat foto's posten, alleen maar Harry en Elmo. De meiden vinden camera's en telefoons maar helemaal niets.
Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: Demellie op 8 juni 2012, 21:33:11
(http://img138.imageshack.us/img138/1234/img20120208113311.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/138/img20120208113311.jpg/)
I'm so pretty, I'm so pretty!!

(http://img854.imageshack.us/img854/862/img20120108131712.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/854/img20120108131712.jpg/)
Wat? Ik bader in mijn waterbak als jullie stofzuigen, is toch niets mis mee???

(http://img507.imageshack.us/img507/6573/img20111207111055.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/507/img20111207111055.jpg/)
PIEKABOEEEEE (hij zat op mijn rug en ik lag op de grond, pogingen foto's maken)

(http://img31.imageshack.us/img31/9168/img20120509210721.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/31/img20120509210721.jpg/)
Koekjes eten. CUTE!!

(http://img16.imageshack.us/img16/8928/img20120601135814.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/16/img20120601135814.jpg/)
'This is my good side!' (en bubbles d'r kooi op de achtergrond met een doekje :( )

(http://img99.imageshack.us/img99/6878/img1390q.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/99/img1390q.jpg/)
HEYHOI!!!!

(http://img198.imageshack.us/img198/285/img1381ye.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/198/img1381ye.jpg/)
Ja Elmo, dat zijn je eigen voeten!!

(http://img28.imageshack.us/img28/1797/img1368mi.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/28/img1368mi.jpg/)
Huh, wat? Ik? Hihi

(http://img38.imageshack.us/img38/6928/img1346au.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/38/img1346au.jpg/)
Are you scared yet?!!!

(http://img232.imageshack.us/img232/2171/img1377nx.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/232/img1377nx.jpg/)
Smiley faces :)


Titel: Re:Bubbles, Elmo, Charlie en Harry :)
Bericht door: Demellie op 26 januari 2013, 21:44:47
Oh, wat ben ik schandalig lang weggeweest zeg! :o

Alle vier de vogels zijn er nog steeds. :)

Bubbles: de ene dag is beter dan de andere. Ze zit nu geregeld dagen lang met een doekje en heel soms dagen zonder. In het weekend is ze wat rustiger, misschien omdat wij de jongens in toom kunnen houden. Door de weeks zijn we werken. Ze 'piept' wel wat vaker tegen haar spiegeltje.
Charlie: die meid spoort nog steeds niet! LOL Ze heeft een nieuwe sport: doekje eraf gooien en zo snel mogelijk. Loop soms heel de dag dat ding van de grond te halen. (als het kouder word buiten laat ik de doekjes erover bij ze voor wat meer warmte)
Elmo: tja, same old same old. Ene keer hangt hij in mijn vingers, andere keer is hij buddy buddy. Hij roept me steeds vaker en zodra ik even de douche in gaat (in iedere geval uit zijn zicht) begint hij hysterisch te roepen.
Harry: we hebben een douchestok gekocht en ik was een beetje sceptisch erover. 'Je band met je vogel wordt sterker' Ik zag het niet echt voor me, maar goed, Harry stonk een uur in de wind en het 'gewoon' spuiten werkte gewoon niet bij hem. Hij heeft gewoon te veel veren om eronder te kunnen komen met een spuit. Maar het is zo. Hij is nu twee keer geweest en het is niet zijn hobby, maar heel vervelend vind hij het ook niet. Nadelen: hij mag het water niet drinken. En mag na de middag niet douchen anders gaat hij 'nat' slapen en kan hij ziek worden. Voordelen: ik mag hem aaien en kusjes geven (heel veel kusjes geven, belachelijk veel!), met mijn neus over zijn koppie wijven en ik moet hem heel veel aandacht geven en tegen hem blijven praten. Vandaag was hij al iets meer geprikkeld dan normaal. (misschien omdat we dit keer redelijk vroeg gingen douchen) Maar mijn vriend kwam de douche in om even te kijken hoe het ging en dat was net even te veel voor Harry. Maar bij het compleet natspuiten zat hij toch heerlijk met zijn ogen zicht te genieten. hihi. Hij stinkt nu wat minder. Mijn vriend moet het nog een keertje met Elmo doen, maar er komt steeds weer wat tussen. (Foei!)