hoi,
wij hebben nu dus 2 valkparkieten huevo en eggy een koppel we hebben binnen een nest kast van 25x25x30 lxbxh m zijn dat goede maten? maar nu gaan we dus buiten ook nestkasten op hangen mijn vader wil deze 6 hoekig maken in ik zei dat hij die maar 40 hoog moest maken maar heeft iemand een uitslag van zo'n nest kastje en hoe breed moet een plankje omhoog zijn? kan iemand mij helpen
Misschien dat iemand hier een zeshoekig broedblokje heeft zodat hij/zij het even voor je kan opmeten :) Ik heb een 'gewone' rechthoekige, dus ik kan je helaas niet helpen.
Ik heb een 6 kantig blok, heb m laatst gemeten omdat we zelf nog een paar 6kantigen wilden maken, maar we zijn toch bezig gegaan met rechthoekigen ;)
Ik zal ff zien of ik dt briefje nog vinden kan, anders meet ik t wel ff op voor je
oke hartelijk bedankt :D
weet iemand welke maten het moet zijn? we willen het liefst niet een kast de kleiner uitvalt dan de standaard maten voor een staande vierkant
Sorry! :-[ Door alle hectiek hier thuis ben ik helemaal vergeten te meten!! :-[
Ik ga NU meten voor je ;)