Valkparkiet.com

Algemeen => Andere vragen => Topic gestart door: Billie op 9 juni 2011, 13:48:44

Titel: Wie kan mij helpen ?
Bericht door: Billie op 9 juni 2011, 13:48:44
Hoi,
ik ben hier nieuw en ook nieuw in het hebben van valkjes. Ik heb 2 valkjes van nog geen jaar oud en zijn heel lief en tam. Het was de bedoeling om er 2 te krijgen van hetzelfde geslacht maar het is een koppeltje geworden. Het vrouwtje heeft 6 eieren gelegd en daar zijn er 5 van uitgekomen. 1 ei hadden ze uit het blok gegooid en die had ik niet terug gelegd. De eerste 3 zijn op 23, 24 en 25 mei geboren de vierde 28 mei en waren wit. De laatste is van 31 mei en die was geel. Ze leven alle vijf nog en worden ook goed verzorgd door de ouders.
Ik merk dat de ouders de smaak te pakken hebben en het goed doen als ouder maar ik wil niet kweken. Hoe leuk ik het ook vind om die kleintjes te zien !
Wat kan ik doen ? Ik wil de ouders houden en ik heb niet de ruimte om ze in 2 kooien te doen.
Titel: Re:Wie kan mij helpen ?
Bericht door: Tamireya op 9 juni 2011, 14:02:46
Hoi Billie,

- Je kunt de eitjes uitwisselen voor nepeitjes, dan weet je zeker dat er niks uit kan komen
- Een soort rooster op de bodem van de kooi leggen
- Voor minder licht zorgen
- Niet op de rug aaien
- Heel weinig (tot geen?) douchen voor de valkjes

Dit is wat ik alles zo aan informatie gelezen en in mijn geheugen opgeslagen had....mocht er wat fout zijn of niet helemaal duidelijk zal er nog wel iemand zijn die mijn puntjes verbetert  ;D

Groetjes Agnes
Titel: Re:Wie kan mij helpen ?
Bericht door: Billie op 9 juni 2011, 16:15:54
Bedankt voor je antwoord, Agnes.
Ik was na de vondst van het eerste eitje op jacht gegaan naar nepeieren maar kon ze niet kopen. Ik denk dat ik maar weer gaat zoeken.

groetjes
Titel: Re:Wie kan mij helpen ?
Bericht door: Tamireya op 9 juni 2011, 16:24:42
mocht je ze niet in de winkel kunnen vinden...ze zijn ook online te bestellen  ;)

www.valkcity.nl (http://www.valkcity.nl) of www.zooplus.nl (http://www.zooplus.nl) bv hebben ze te koop.

Succes nog met het groot brengen van de kleintjes.


groetjes Agnes

Titel: Re:Wie kan mij helpen ?
Bericht door: Billie op 11 juni 2011, 16:02:02
Bedankt voor de links.
Ik ga ze zeker kopen.