Onze Lucky is niet meer (28.11.2010 - 14-02-2011) ..
Zaterdagavond laat kreeg Lucky last van zijn luchtwegen en begon steeds meer naar adem te happen, echt heel zielig.
We hebben de DA 's nachts uit zijn bed gebeld en hebben hem naar de kliniek gebracht. Onstoken longzak lijkt het te zijn (we hebben voor een autopsie gevraagd om te zien wat de oorzaak was, aangezien we nog 4 volwassen en nog 3 kleintjes hebben, en we willen hen niet verliezen). De DA heeft hem daar gehouden, in een apart kooi met verwarming en met extra zuurstof etc. Hij zou bellen als er iets zou zijn. Geen telefoontje op zondag, dus we hadden goede hoop, maar deze morgen kwam dat vreselijke telefoontje.. hij is tussen 4 (de laatste controle van de DA) en 7:30 (toen de DA de volgede checkup deed) deze morgen overleden.
Lucky was 11 weken oud.. en zo vol leven.. een schatje gewoon.
Iedere dag bij thuiskomts, werd je door hem begroet: zodra je de kamer in kwam vloog hij naar je toe om op je hoofd te landen, met mijn bril spelen etc. In tegenstelling tot de anderen, moest en zou meneer met ons aan tafel eten. Hem terugzetten had geen zin: vloog toch steeds terug, en als we hem dan in de kooi terugzetten met het deurtje dicht, dan krijste hij net zo lang tot hij er eruit kon om dan weer aan tafel te komen eten.
Meneer had zijn eigen plekje aan tafel, met een eigen schoteltje met zaadjes, sla etc. Alleen dan was hij content :)
Ik zal je missen, kleine rakker!
Dank je voor al die fijne momenten en al je liefde!!
(https://lh6.googleusercontent.com/__JXlFHsLXDY/TVjzuximDCI/AAAAAAAAAKk/Pv9uNgNabLY/s512/Lucky_playing36d.jpg)
hier 36 dagen out. hij vond het heerlijk om met je te spelen.
(https://lh5.googleusercontent.com/__JXlFHsLXDY/TVjzvGuoxYI/AAAAAAAAAKo/-fNKcvtZr9s/s640/lucky38d.jpg)
(https://lh5.googleusercontent.com/__JXlFHsLXDY/TVjzu-QhHnI/AAAAAAAAAKg/PgOSjGqJpE4/s640/lucky_lunch_45d.jpg)
Lunch aan tafel.. ik zal het missen...
Heel veel sterkte met het verlies van jullie maatje ook al was zijn leventje erg kort.
:'(
Ach, wat verdrietig ... :'(
Heel veel sterkte met het verlies van jullie vriendje. :-*
Groetjes van Caroline
Heel veel sterkte met het verlies van jullie maatje
Larissa
Heel veel sterkte met jullie verlies en verdriet. Wij begrijpen hoe jullie je voelen...
Evelyn & Ronald
Dank jullie wel,
We hebben zijn lichaampje bij de DA opgehaald. De uitslag van de autopsie is ook bekend: pericarditis. Vochtophoping in het hartzakje. Volgende de DA is daar maar weinig aan te doen, en alle symptomen zijn als die van een luchtweg infectie.. Maw, hij had een zwak hartje, de arme drommel. We laten hem morgen cremeren aangezien we geen tuintje hebben. Gelukkig hebben we vele foto's en video's van hem. We zullen hem niet vergeten.
Nogmaals bedankt voor de steunbetuigingen.
Epco
Wat een kort leventje.
Jammer dat hij jullie zo vroeg al moest verlaten,helaas kun je aan de buitenkant niet zien dat hij iets aan zijn hart had.
Heel veel sterkte
Caroline 1569
Veel sterkte
Zo vroeg al zoon mooi plekje in jullie gezin,vooral de eettafel..:)
Heel veel sterkte ermee hoor!!
Groetjes romilda
Veel sterkte door het verlies van je ma.atje
Je krijgt de steun van alle valkjes hier