(http://www.valkparkiet.org/upload2007/Grishaafscheid.jpg)
(http://i742.photobucket.com/albums/xx69/Sathojaso/vog-12.gif)
Jeetje Gerda, ik zie Grisha haar naam bij mijn mailtjes staan en schrik me rot ....
Ik ben er even helemaal naar van ... weet ook even niks te zeggen.
Heel veel sterkte, ook voor Ronald, met het verlies van je lieve mooie meisje ... ze zal altijd een bijzonder plekje in mijn hartje hebben.
Rust zacht, lieve Grisha. :-*
(http://i742.photobucket.com/albums/xx69/Sathojaso/kaarsje36hj_1.gif)
Heel veel sterkte met het verlies van je lieve Grisha.
Lieve Grisha, Rust zacht...(http://i105.photobucket.com/albums/m226/Whooshy/portf-bloem.jpg)
Liefs,
Monique
:o :'( :'( :'( :o
Wat schrik ik hiervan zeg. We kennen haar al vanuit het ei, geboren bij Paul, op een bijzondere dag.
Heel veel sterkte met dit verlies. :'(
Nel
Veel sterkte met het verlies van je mooie meisje... :'(
Heel veel sterkte met het verlies van je mooie meisje Grisha.
Rust zacht lieve Grisha.
Lieve Gerda,
Meid, ik zit hier met een partij kippevel op mijn lijf...
Ik schrok ook, toen ik de naam Grisha zag staan, en geloofde mijn ogen niet!
Vreselijk, voor iedereen... :'(
Heel veel sterkte voor jou en Ronald.
Liefs van Nellie
Heel veel sterkte met dit verlies :'(
Ik weet nog dat de mutatie een tijdje Grisha werd genoemd omdat iedereen haar wel kende en wist wat en wie er mee bedoelt werd.
Groetjes: Caroline.
Heel veel sterkte met het verlies.
rust zacht Grisha :-*
Een heel bijzonder valkje van dit forum is er niet meer :'(
Heel veel sterkte!
Via Hyves las ik gisteren al dat Grisha niet meer onder ons is. Op dat moment is blijkbaar niet echt tot me doorgedrongen dat het om jouw valkje ging. Heel veel sterkte met dit verlies. Was ze al ziek of komt dit overlijden heel plotseling. Van mij en mijn 'Vliegtuig' krijg je een warme 'troostknuf'. Hoop dat dit je goed zal doen.
(http://www.mijnalbum.nl/Foto-JVYGV8L3-G.jpg)
Hoi Gerda
Zo te lezen was Grisha een bijzonder valkje, spijtig dat ze niet meer onder ons is
Veel sterkte gewenst
Kroeltjes van mijn valkjes
Larissa
Lieve Grisha,
Wat laat jij een leegte achter en ook zeker heel veel verdriet. Het verdriet omdat je nu heel erg gemist wordt door Gerda, Ronald maar vooral je lieve ventje Nezumi. Wat kon je Spikey plagen door te gillen, hier ... hier, zodat Nezumi kwam opdraven !! Je kon dan schreeuwen uit volle borst, iets wat Nienah van geen vreemde heeft.
Wat was je ontzettend mooi! Toen ik je voor het eerst zag viel mijn mond open en toen ik een kindje van je zag had ik gelijk ook een vakjes baby wens, wat wilde ik graag een mooi valkenkindje van jou en Nezumi.
Zelf had ik al 2 valkenjongens, Rico en Paco, maar Rico is nog voor jouw valkenkindjes hierheen kwamen naar de regenboogbrug gevlogen. Paco heeft voor we jouw meisjes kwamen halen jouw goedkeuring gekregen, dat konden we direct aan je zien, het was goed!
En zo is het gekomen dat wij besloten hebben om alle drie jouw prachtige dochters een liefdevol thuis te geven.
Lieve Grisha, wat zou je trots zijn geweest als je wist hoe verschillend ze alle drie zijn, maar alle drie toch zo ontzettend veel op jou lijken. Daarom zullen we je nooit vergeten en zul je altijd een speciaal plekje in ons hart hebben, want in alle drie de meiden leef jij voort. Elke dag weer.
(http://img.photobucket.com/albums/v366/Kaatje98/2h8357k.jpg)
Rust zacht lieve Grisha, we missen je nu al :-*
Liefs, Karin, Vicky, Nienah, Xena en Paco
Lieve Gerda, heel veel sterkte met jullie grote verdriet. Mooie Grisha zal niet gauw vergeten worden op dit forum.
Veel liefs, Sanna
Hallo Gerda,
Heel veel sterkte met het verlies van jouw lieve Grisha.
Henk en Ria
Heel veel sterkte met het verlies van jullie beauty
Allemaal bedankt voor de lieve reacties.
Grisha was een beauty, maar vooral een superlief valkje. Omdat ze de hele dag uit de kooi was zat ze constant bij Ronald overdag en 's avonds bij mij. Nezumi kwam er dan meteen bij zitten.
Nezumi is nu wel erg van slag. De enige troost put hij uit de spiegel. Daar zat hij vroeger veel te zingen voor zijn vriendje spiegelbeeld. Maar toen hij Grisha had, was het spiegelbeeld zijn concurrent en was hij vaak heel boos en probeerde hem weg te jagen. Hij is nu echt de hele dag aan het zingen voor de spiegel, niet op een rustige manier maar een beetje adhd.
Ik wil eigenlijk geen popje meer voor hem nemen, hij is 11 jaar oud en ik hoop dat hij weer naar ons toe gaat trekken.
Maar ik ga goed bedenken wat voor iedereen de beste oplossing is. Als jullie advies hebben dan hoor ik het graag.
We missen Grisha nog elke dag en eigenlijk de hele dag door.
Het zal met de tijd wel minder worden.
We hebben haar in een mooi wijnkistje begraven in de tuin beneden. We wonen zelf 5 hoog en kijken vanuit de keuken op het plekje waar ze ligt, mooi onder de bomen.
Dat is nu ook telkens even slikken. Maar later hopenlijk een mooie herinnering.
Als mensen zich afvragen wat er is gebeurd, dan kun je dat hier lezen. Ik had het in het buurthuis beschreven. http://www.valkparkiet.com/sqlforum/index.php/topic,25064.msg682840.html#msg682840
Iedereen nogmaals bedankt, ook voor de berichten op Hyves en de sms-jes.
Hoi Gerda.
Ik lees nu pas over je mooi meissie.
Veel sterkte voor jullie allebei... en voor Nezumi.
xoxo
Ivana
Hey Gerda,
dit meen je niet zeg :'( :'(
Ik weet nog goed toen je Grisha's naam net gekozen had en we het er altijd over hadden dat Grisha Gregory betekende (zoals mijn man heet).
Heel veel sterkte meid, dikke knuffel :-*