Valkparkiet.com

Koffiehoek => Discussieplatform => Topic gestart door: coolsille2 op 21 juli 2010, 14:57:11

Titel: Meer fotowedstrijden
Bericht door: coolsille2 op 21 juli 2010, 14:57:11
Ik weet niet of ik gelijk heb maar zou het niet leuk zijn om zelf wedstrijden te kunnen organiseren?
Ik vind 1 per maand eigenlijk wat weinig wat zeggen jullie?
Titel: Re:Meer fotowedstrijden
Bericht door: Gerda op 21 juli 2010, 18:07:23
Hoi,

We hebben gemerkt dat 1 keer per maand zelfs maar een paar foto's oplevert. Dus als we het vaker zouden doen, denk ik dat we weinig respons krijgen.
In het begin deden nog heel veel mensen mee met de fotowedstrijd, maar dat is langzamerhand minder geworden.
Dus wat mij betreft is 1 per maand een mooie optie, omdat er dan ook voldoende foto's zijn om te kiezen.
Bovendien is het ook wat georganiseer om de foto's te ontvangen, te hernoemen en te plaatsen en het dan in de gaten te houden en op tijd af te sluiten en de winnaar in the hall of fame te zetten.

Dus door schade en schande wijs geworden denk ik dat 1 keer per maand voldoende is.
Wat vinden anderen??

Groet, Gerda
Titel: Re:Meer fotowedstrijden
Bericht door: *Yvon op 21 juli 2010, 22:57:38
Hoi hoi

Ik vind 1x p.m. ook wel voldoende.  :D
Als we nog meer wedstrijdjes zouden doen zullen de nieuwe ideeen voor nieuwe thema's nog sneller opraken en zullen we dan veel meer herhalingen gaan krijgen,denk ik.  ::)
En om eerlijk tezijn vergeet ik dat topic weleens.  :-[

Groetjessss Yvon