hoi hoi
ik zou graag willen weten welke soorten noten/pitten valkjes allemaal mogen hebben, noten staan geloof in nog niet in de lijst?
walnoten en hazelnoten. geen pinda;s.
in de winkel vind je mooie gedroogde walnoten.
groetjes kim
geen cashew noten enzo? (ongezouten natuurlijk ;) ) en qua pitten zoals pompoenpitten enzo?
kick? ;)
mogen ze verder helemaal geen noten hebben? ???
Hoi hoi,
Bij mij krijgen de valkjes, net als de gaaien, pijnboompitjes, walnootstukjes, cashewnootstukjes, etc etc.
Alles ongezouten. Pinda's mogen ze ook maar GEEN DOPPINDA'S! Daar kan namelijk schimmel in zitten. Net als de walnoten, die kraak ik voor (voor de gaaien) om te kijken of ze goed zijn.
Maar dat telt ook voor walnoten, hazelnoten enz.
Oftewel, mijns inziens alle noten mits ongezouten en zonder schimmels etc.
O, dat is waar. Pompoenpitten schijnen niet goed te zijn. Ik dacht omdat er teveel blauwzuur of zo in zit.
Groetjes, Nel :)
hoi hoi, ik lees hier overal dat mensen hun valkje notenrijst geven. van welk merk hebben jullie dat dan want in die van mij zitten wel pompoenpitten ??? o en als je pijnboompitten geeft, moeten die dan gewoon nog "blank"zijn zeg maar? of moeten ze wel eerst geroosterd worden zoals wij t eten?
alvast bedankt