Volgens de kweker is dit een cinnamon witmasker split bonte...
Maar ik twijfel of ze dat wel ook is...
ze heeft een mooie aparte kleur ..
graag jullie mening wat jullie zo kunnen zie
(http://www.valkparkiet.org/upload2007/GetAttachment13.jpg)
(http://www.valkparkiet.org/upload2007/GetAttachment15.jpg)
(http://www.valkparkiet.org/upload2007/GetAttachment19.jpg)
op de foto is ze in de rui... ;D
alvast bedankt voor jullie moeite ;D
Dit is inderdaad een cinnamon witmasker, helemaal opgebleekt door zonlicht omdat ze buiten zit.
Eenmaal binnen na de rui zal het een gewone cinnamon witmasker worden en zal ze buiten worden gehouden zullen de veren na mate ze ouder worden, steeds lichter worden en zal ze weer hetzelfde kostuumpje krijgen als op de foto's.
Groetjesssssssssss
;D JEEH reactie...Thnx caroline maar toch vind ik er erg mooi ;D
Is dit geen bont volgens jou Caroline?
Ik meen toch bont te zien, alhoewel de valk over het algemeen helemaal wel ''vaal'' toont.
Groetjes: Caroline.
Nee .... ik denk dat als hij eenmaal binnen een nieuw verenkostuum heeft, het een gewone cinnamon witmasker is. ::)
Maar .... ik kan me vergissen hoor. ;)
Als ik kijk naar de kop, kuif en de slagpennen zeggen ik zwaar gebleekt door de zon maar geen bont. :)
Groetjessssssssss
Een gewone cinnamon witmasker heeft geen witte kuif. Dus ze is misschien wel bont of opaline, maar kun je dit zien omdat ze zo opgebleekt is. Of het komt door de belichting van de foto ;) Het is iig geen fallow variant, want de ogen zijn gewoon donker.
Hoi, ik denk ook cinnamon witmasker , zie gelijk ook bont ??
Ook denk ik dat ie opgebleekt is door de zon. ?? Grtjs. Ann
Hallo allemaal,
Toevallig zag ik deze post
Deze vogel is nu nog van mij maar door omstandigheden moet ik al mijn vogels wegdoen. Ik heb deze pop ooit aangeschaft als bont cinnamon witmasker maar toen ik 2 jaar geleden ben verhuisd is ze binnen komen te zitten in de garage en is ze gewoon cinnamon witmasker geworden met witte vlekjes op d'r koppie. Dus ze is cinnamon witmasker split bont (ze heeft ook al bonte jongen voortgebracht) maar als ze weer naar buiten gaat dan zal ze wel weer opbleken door de zon.
Had ik het toch goed. ;) :D
thnx Jacqueline ;D