Van het weekend Gizmo even lekker meegenomen de tuin in.
Kooi op tafel gezet, dus we hadden het zicht erop.
Nu vraag ik me af...
de katten van de buren willen heel graag Gizmo van heel dichtbij bekijken.. maar.. wat als wij bv net even naar binnen zijn/de bel gaat enz..
De katten springen op/tegen de kooi..
vogel gek, kat gek omdat ie alsnog de vogel niet kan pakken.
Hoe kunnen we straks als het mooi weer blijft, Gizmo toch lekker van het weer laten genieten zonder dat we er elke minuut bij moeten blijven.
Hoe doen jullie dat?
Kooi ergens aan bevestigen ofzo?
Oja,
de kooi staat op binnen het dressoir..
zat 1 van de buurkatten van de week naast de kooi Gizmo te bestuderen..
Hij was binnen komen wandelen, we hadden niets gehoord...
Voor de tuindeur moeten we dus ook nog een oplossing hebben.
Wie?
Hoi hoi
Ik denk dat je de katten en valkje ook een beetje aan elkaar kan laten wennen misschien.
Als ze elkaar een beetje kennen zullen ze elkaar na een poosje elkaar niet meer aankijken.
Onze katten kijken er ook naar,maar meer ook niet.
Ze lopen ook buiten over de voliere en de vogels reageren er niet op.
Groetjes Yvon
Inderdaad een kwestie van gewenning. Onze katten vonden het eerst heel interessant 4 van die valkjes. Ze klommen ook op de binnenvoilere, maar nu kan ik ze zonder zorgen samen laten.
De katten kijken soms alleen nog op als een valkje zo onhandig is om naar beneden te vallen, voor de rest negeren ze elkaar bjna.
onze kat die doet helemaal niks tegen onze kaketoe en onze 5 valkjes hij loopt er gewoon lanks en gaat op de bank liggen en als de valkjes naast hem landen dat kijkt hij evn en gaatt weer slapen.