hallo,
wij hebben een voliere waar tot nu toe nog maar 1 koppel valkjes in zitten 25 april komt er een nieuwe koppel bij.
alleen willen we er ook een paar andere vogels bij zetten die ook in het broed seizoen samen kunnen broeden.
wie kan hier bij helpen?
Samen broeden kan een probleem worden. Ligt er ook een beetje aan hoe groot je volière is.
Hoi Jeroen,
Als je hier vogeltjes bij in wil doen en ook zonder problemen samen wil laten broeden, moet je denken aan wildzangvogeltjes, kanaries en diamand duifjes. De valken laten deze gewoon met rust.
Groetjes Jacoba
Hoi Jeroen, ;D
Wat ook goed kan gaan zijn Swiften. Dit zijn leuke parkietjes die zich nergens mee bemoeien en gewoon hun eigen gang gaan. We hebben ze hier zelf ook al enige jaren bij de valkjes zitten en dat gaat heel goed.
We hebben ook 1 koppel Barraband parkieten en dat gaat ook heel goed samen met de valkjes, ook in de broedtijd.
Bourkes moet volgens mij ook wel kunnen. Ik dacht dat er hier op het forum nog meer mensen zijn die ze bij de valkjes hebben zitten.
Volgens mij zijn er best wel wat andere parkietensoorten die je erbij kunt doen.
Wat ik niet zou doen zijn agaporniden, grasparkieten en roodruggen.
Succes !!
Groetjes Marlies
hallo allemaal,
we zijn er uit als we een goed koppel swift parkieten zien dan kopen we die.
kan iemand misschien ook een broedblok laten zien waar zij in broeden en/of de maten voor een broedhok.
wij hebben hier nog 2 broedblokken staan van een meter lang en volgens mij 60 CM hoog of hoger.