Valkparkiet.com

Algemeen => Huisvesting => Topic gestart door: mhk op 28 maart 2009, 08:27:09

Titel: lange reis vliegtuig 11uur
Bericht door: mhk op 28 maart 2009, 08:27:09
Hallo mensen,
Ik ga over een paar dagen emigreren naar het buitenland en neem mijn 2 valkjes mee. De enige manier dat de vogels meemogen is in de bagageruimte van het vliegtuig. Het vervoer word door een bedrijf geregeld dat specializeerd in dierenvervoer,zij hebben ook voor de transportbox gezorgd. Het is een kleine kennel waar ze net met zn tweeen is passen en heeft gaatjes aan de zijkanten en tralies van boven, dus vrij open. Mijn vraag aan jullie is... zal ik een doekje op de bovenkant leggen zodat het een beetje donkerder voor ze is of hebben jullie nog andere suggesties... Bedankt alvast
Titel: Re:lange reis vliegtuig 11uur
Bericht door: Kimm op 28 maart 2009, 09:51:23
hoi,

zo wat een lange reis. en waar ga je heen?

ik denk dat het wel verstandig is om aan de bovenkant een doekje te leggen zodat het wat donkerder is. daar worden ze wat rustiger van. ik hoop dat je nog meer tips gaat krijgen.
laat je nog weten hoe de reis is gegaan met de valkjes, want daar ben ik wel benieuwd naar :D

groetjes kim
Titel: Re:lange reis vliegtuig 11uur
Bericht door: mhk op 29 maart 2009, 18:09:06
We gaan naar Curacao. Ik denk dat het wel goed zal gaan. Bedankt voor je reactie.
Titel: Re:lange reis vliegtuig 11uur
Bericht door: Snip en Snap op 30 maart 2009, 21:58:50
Hoi

Wij hebben goede ervaringen met http://www.klmcargo.com/tds/frameset.jsp?http&&&www.klmcargo.com/tds/p_s/fit/fitpetsnederlands.jsp

dat is het dierenhotel op schiphol, je kunt hun ook bellen voor info wat je het beste kunnen doen, ze hebben ontzettend veel ervaring en ze regelen alles perfect.

Wij versturen dan wel geen valkjes maar af en toe een hond en ze helpen je overal mee.

Succes met de verhuizing

Gr Ed