hoi allemaal,
mijn zus zit met 4 dwerghamsters die nog over zijn. deze zijn net geboren en moeten straks weg. mijn zus kan niks vinden dus ik hoop dat iemand hier iets weer anders zie ik het somber in voor de hamsters :-\
liefs kim
Er bestaan hamsterforums. Een kennis van me is op die manier ook hamsters "kwijt geraakt". Verder kun je een briefje ophangen bij de supermarkt, dierenarts en scholen.
hoi karin,
dank je wel. ik heb gisteravond een oproep gedaan op een hamsterforum en ik kreeg gelijk een reactie, dus ik hoop dat het gaat lukken.
Succes ;)
Sommige dierenwinkels willen ook nog wel eens hamsters van een week of 6/7 voor de verkoop. Zo ben ik aan de mijne gekomen. Hopelijk lukt het ze kwijt te raken :-\
;) Wilma
hoi wilma,
ik heb al wat winkels gebeld maar ze willen dat ik weer bel als ze 4 weken zijn want op dit moment hebben ze geen plek. ook heeft mijn zus in haar omgeving gebeld en precies hetzelfde verhaal, maar ik blijf hopen dat het goed komt!
liefs kim
Ik zou ze niet naar een dierenwinkel doen hoor. Gewoon briefjes ophangen en zelf "plaatsen" ;D Je weet anders nooit wie ze koopt ::)
dank je karin,
dat is ook zo. straks komen er slangenmensen op af :-\
liefs kim
hoi kim
ik hoop dat je goede mensen voor je hamster kan vinden.
maar dit moet toch wel even uit de wereld geholpen worden over slangen mensen.
mensen die slangen hebben die voeren geen hamsters omdat hamsters schade aan een slang kan toe brengen.
mensen met slangen geven vaak wel levend eten zoals een muis rat konijn. ik heb jaren lang slangen gehad maar heb ze nog nooit een hamster of cavia gegeven omdat het schade toe brengt aan je slang.
mijn kleinste slangen kregen 1 kleer in de week een muis en de grootste kreeg 1 keer in de week een grote rat of 1 keer in de maand een konijn in de natuur eet ie ook levend voedsel.
groetjes
mila
Hoi Kim , ik hoop dat je een plekje vind voor de 4 hamstertjes ! Grtjs Ann
hoi mila,
ik ben blij dat je dat even verteld, dan hoef ik mij daar niet druk om te maken.
maar waarom brengt het schade toe aan de slang? een dwerhamster is toch erg klein, net zoals een muisje?
hoi ann,
ik hoop het ook meid ;)
liefs kim
hoi kim
aangezien de hamster langere nagels en tanden heeft kan hij behoorlijke schade toe brengen aan je slang.
en een muis kan dat niet.
groetjes