Valkparkiet.com

Dagboek => Dagboeken => Topic gestart door: Xander op 3 november 2003, 21:31:05

Titel: valkjes xander en linda
Bericht door: Xander op 3 november 2003, 21:31:05
 Nou dat is me toch ook wat zo hadden we 2 valkjes genaamd speedy en pino.Nu hebben we er 8. We hebben meer valkjes gehad maar onze zoon heeft astma gehad dus moesten ze allemaal weg nu heeft hij er geen last meer van dus dachten we dat het tijd werd om opnieuw te beginnen. Het toeval trof ons dat er iemand was die een goed tehuis voor haar valkjes zocht gratis af te halen. Nou dat leek ons dus wel wat. Van het weekend zijn ze dus bij ons gekomen een papiertje met namen er bij zodat we kunnen oefenen wie, wie is. Ze heten rocky,juppy, speedy paco,nessie en baby. Het is op het moment wel moeilijk om ze uit elkaar te houden maar als ze er wat langer zijn zou dat wel vanzelf gaan. We hebben nu dus ook 2 speedy`s maar daar maak ik wel speedy 1 en speedy 2 van dan is dat ook weer opgelost. We hebben een grote papapegaaie kooi waar ze allemaal in zitten onze speedy niet want dat is een zwakkere vogel en dat zou samen niet goed gaan ze zouden hem kunnen afmaken en dat risico willen we niet nemen. Wel hebben we pino er bij in gedaan eerst was hij heel stil maar nu niet meer hij begint het nu leuk te vinden vooral nou hij een oogje op rocky heeft laten vallen en dat neem ik hem niet kwalijk want het is een zeer aantrekkelijk dametje. Zij is de moeder van juppy en die vind pino leuk maar pino`s voorkeur gaat naar de moeder dus maar even afwachten hoe het allemaal gaat aflopen. Nog 1 ding heerlijk om weer wat meer valkjes in huis te hebben we genieten er elke dag weer opnieuw van.
(http://www.valkparkiet.org/forumupload/IMG_7369nSmalln.jpg)
Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Xander op 6 november 2003, 16:17:18
Daar ben ik weer ik wil even kwijt dat het met pino weer goed gaat sind hij bij de andere valkjes in zit was hij wat stilletjes maar sinds gisteravond fluit hij er weer aardig op los. Speedy is wel weer wat stiller maar zei is dan ook het slachtoffer van inteelt xander en ik wisten dat toen niet tot liqeu en peter er mee kwamen. Eigenlijk kun je er niks aan doen ik wist dat ze niet helemaal 100% was en heb haar toen op de beurs gekocht omdat ik er medeleiden mee had. En het resultaat nu is dat ze op en af slechte en goede dagen heeft. Met de andere valkjes gaat het goed, je moet echt hun vertrouwen winnen en dat is me al een beetje met rocky gebeurd ik mocht haar voor het eerst op haar kopje kriebelen. Leuk joh. Ik hoop dat ik in de toekomst ook zo het vertrouwen van de andere valkjes kan winnen. Ik weet wel dat ik daar veel geduld voor moet hebben maar als ik dan zie wat het resultaat kan zijn heb ik het er wel voor over.

          Groetjes Linda. ;) ;) ;)
Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Speedy op 6 november 2003, 16:22:42
Hoi Linda,

Heel leuk hoor, wat hebben jullie geboft zeg.
En dat het zo goed gaat he, te gek....zijn ze nou ook tam? of valt het mee?

Groetjes,
   Trudie
Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Xander op 6 november 2003, 16:41:03
Hoi trudie onze valkjes zijn volgens mij nog niet zo tam ik weet alleen van de vorige eigenaar dat als ze de kooi schoonmaakte rocky op haar schouder ging zitten. En als ze los vlogen dat er maar een paar zelf terug gingen en de rest moest gevangen worden. Xander en ik willen ze van de week los laten vliegen om te proberen hoe dat gaat we hadden er even mee gewacht omdat we ze nog maar vanaf zaterdag hebben en dachten dat ze maar eerst even moesten wennen. Je merkt nu wel als je bij de kooi in de buurt komt dat er een aantal nu ook voorin blijven zitten en niet schrikken en weg vladderen. Dus dat is al een vooruit gang. Misschien is het ook een kwestie van wennen en zijn ze tammer dan we denken.

    Groetjes Linda
Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Xander op 8 november 2003, 16:08:49
Eindelijk was het zo ver naar wat enige voorbereidingen hebben we onze valkjes laten los vliegen vandaag. Het ging beter dan we verwacht hadden. Toen we de kooi open deden vlogen eerst pino,juppie en speedy2  er uit. Pino vloog direkt op de kooi van speedy1 en juppie en speedy2 gingendirekt op de stang van het gordijn zitten. Toen besloten we om speedy1 los te laten om even te kijken hoe het ging als ze met ze allen los waren en dat ging goed. Na wat enige twijfel kwam rocky ook uit de kooi en die ging bij speedy2 en juppie zitten. Paco,nessie en baby besloten om het wat voorzichtiger te doen en gingen op de kooi zitten en later besloten pino en speedy2 er bij te gaan zitten. Het leukste was toen we ze terug in de kooi moesten doen. Zo konden we er achter komen hoe tam ze eigenlijk zijn. En wat bleek de meesten lieten zich gewoon pakken en bleven op je hand zitten of arm en konden zo naar de kooi worden gebracht en zonder tegenstribbelingen gingen ze er in. Alleen met juppie en speedy2 werd het wat moeilijker die lieten zich niet zo gauw vangen. Naar een aantal mislukte pogingen is het ons toch gelukt, ook omdat ze op een gegeven moment uitgeput waren. Toen moeste speedy1 nog maar dat was een makkie. Jammer buiten de kooi gaat het goed maar we durven haar niet bij de anderen in te plaatsen. Maar we zijn wel blij dat ze samen toch los kunnen vliegen en dat is toch leuk voor haar, anders is ze maar zo alleen. We zijn wel blij want de valkjes zijn toch tammer dan we dachten en vooral rocky, die gaat op je schouder zitten en pikt dan aan je oorbel en als je begint te lopen blijft ze ook zitten. Wel leuk hoor. Ik ben blij dat het allemaal zo goed verlopen is.

           Groetjet Linda.

Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Paul op 9 november 2003, 00:50:10
Hoi Linda,

Wat goed dat het zo lekker gaat met de valkjes eruit laten :-)
Dus het is zeker voor herhaling vatbaar als je ze er zo makkelijk inkrijgt.
Hier ben ik soms ook wel een uur bezig om alles weer in de kooien te krijgen want sommige willen dan echt niet terug :-9
In elk geval wel heel erg leuk dat de meeste toch zo tam zijn dat je ze zo kunt pakken :-)

Groetjes, Paul
Titel: valkjes xander en linda
Bericht door: Xander op 23 november 2003, 15:54:20
 ;) Hoi hier zijn we weer!!!!!
Het is al weer enige tijd geleden dat wij wat in ons dagboek hebben geplaatst over onze valkjes.  :-[
Onze valkjes beginnen zich steedts meer thuis te voelen bij ons,ze fluiten meer en ze blijven vrij rustig als wij bij de kooi komen.
Volgens ons is er ook zowiezo 1 in de rui,want hij is vrij rustig en slaapt veel en als wij bij de kooi staan dan blijft hij gewoon doorslapen(meestal dan).
Eerst wisten wij niet wat dat kon zijn,maar nou hebben wij gezien dat hij wat ruipennen heeft rondom zijn hals dus dat maakte het voor ons een stuk duidelijker wat er aan de hand is.
Pino heeft het ook erg veel naar zijn zin bij al de andere valkjes in 1 kooi en hij zit nog steedts achter Rocky aan maar zij moet er nog steedts niets van weten. :'(
Hij is een echte volhouder 8)
Ik heb ook nog een nieuwtje!
Wij (Linda) zijn zwanger en wij hopen dat als alles goed gaat ons 2e kindje net zo veel van dieren houd net als ons en ons zoontje.


                                Groetjes,ons! ;)
Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Speedy op 23 november 2003, 18:43:46
Gefeliciteerd met jullie zwangerschap, leuk hoor.
Geniet maar van elkaar.

Groetjes,
   Trudie
Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: bengel op 26 november 2003, 14:01:06
                  hoi linda en xander

Wat leuk een dagboek van je valkjes en wat heb je er in een keer veel erbij gekregen, maar ze zijn wel heel erg leuk en gezellig al die fluitende valkjes. Ik heb zelf ook een valkparkiet en die is heel tam. En wij willen er ook nog meer hebben echt wel leuke beesten vind ik. Verder vind ik het heeeeeeeeel leuk dat je weer zwanger bent echt waar word ik lekker weer tante echt wel leuk. :D

groetjes je grote zus anita en je lieve zwager berry
Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Xander op 26 november 2003, 18:16:01
Hoi daar zijn we weer en met onze valkjes gaat het goed. We hadden er wel even de schrik er in zitten ons zoontje was bij de kinderarst geweest en hij zat weer een beetje vol, nou wij dachten dat gaat verkeerd he dan kunnen we de valkjes weg doen. :'( Maar gelukkig hoeft dat niet het blijkt aan het weer  te liggen de, r zit in de maand dus is onze zoon is iets gevoeliger voor de benauwdheid dan normaal. Gelukkig maar want onze valkjes zijn net onze kinderen en ze zijn al weer een paar weken bij ons maar het lijkt alsof we ze altijd al hebben gehad. :)  Maarja mocht het niet over gaan en het ligt wel aan de valkjes dan zit er helaas niks anders op. Ik hoop dat die dag nooit zal komen. Ik word al verdrietig bij de gedachte. :'(  Maar we blijven positief en zien wel hoe alles gaat lopen. ;)  

           Groetjes Xander en Linda   :)

Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Tara op 26 november 2003, 22:53:26
Ahhh zo ver zal het hopelijk wel niet komen :). Alles zal goed gaan, alleen daar mag je aan denken :).

Wat fijn dat je zwanger bent Linda, veel succes bij de bevalling!!

Je hebt wel erg mooie valkjes moet ik zeggen, heb er maar veel plezier aan :).

Het kan niet anders dat jullie volgend kindje ook zo'n dierenliefhebber wordt, als hij niets anders kent in zijn leventje dan die diertjes, wordt hij een supergrote liefhebber, wees maar gerust ;).

Groetjes, Tara
Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Xander op 27 november 2003, 15:03:27
Hoi Tara ja je hebt gelijk dit kindje zal ook wel een dierenliefhebber worden, maar dat kan ook niet anders want behalve dat we onze valkjes hebben, hebben we ook vissen en een hondje zoĆ© genaamd. En het plezier met de valkjes dat lukt wel, elke dag doen ze weer wat nieuws en dat is wel leuk. En ik beloof dat ik er alleen aan zou denken dat het allemaal goed afloopt. BEDANKT.  ;)

       Groetjes Linda. :)
Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Lique op 27 november 2003, 15:08:50
Hoi Linda,

Ja, zeker weten, en net als Johan, die vindt dieren ook zo leuk, en dieren hem.
Dus bij jullie 2e kindje zal het ook zeker weten goedkomen.
En ik gok erop, dat het een meisje is hahahahahah..... :) :)

groetjes lique

ps we komen gauw weer ff naar jullie toe...
Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Xander op 27 november 2003, 15:15:22
Hoi Lique ja dat zal wel leuk zijn. Mij maakt het niet zo uit maar xander wil graag een meisje, maarja dat heb je niet voor het zeggen he dus we wachten maar af. Trouwens met onze valkjes gaat het hartstikke goed ze zijn al aardig gewend aan ons. Ze beginnen nu allemaal wat meer te fluiten en krijsen en zijn dus niet meer zo stil als in het begin. GOED HE :P. En ik begin ook al een beetje te zien wie, wie is.

   Groetjes Linda
Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Tara op 27 november 2003, 21:42:05
Hoi Linda,

jongen of meisje, maakt toch niets uit, het zal helemaal geen teleurstelling zijn, als het een jongen is :). Hopen dat alles goed blijft gaan he ;).

Groetjes, Tara
Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Lique op 7 december 2003, 16:27:09
Hoi Xander en Linda,

Heb hier nog een erg  leuke foto van speedy:
(http://www.valkparkiet.org/forumupload/speedy.xanderlindadec03.JPG)

groetjes lique
Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Xander op 7 december 2003, 22:25:30
 ;) Hoi hier zijn we weer!
Ten eerste willen we Lique bedanken voor het plaatsen van de foto van Speedy ;D
Wij zitten nog een beetje in tweestrijd over Speedy,het ene moment is zij opgewekt en vrolijk en het andere moment is zij heel rustig en zit zij wat benauwd te ademen. :'(
Wij wisten al vanaf het begin dat zij niet zo was als dat ze moest zijn.
Ze was en is wat kleiner dan een "normale" valkparkiet ze is kaal op haar kopje en haar gezondheid gaat op en af. :-/
Nou zijn peter en angelique ook al eens bij haar aan het kijken geweest en hebben zij ons ook al verteld wat zij er van vinden en zelf weten wij ook wel dat het misschien wel beter voor haar zou zijn om haar een spuitje te geven maar die keuze is best moeilijk zoals jullie wel zullen weten.
Het moeilijkste is eigenlijk nog wel dat zij ook haar goede momenten heeft en dan beginnen wij dus te twijfelen of wij er wel goed aan doen om haar een spuitje te geven.
Wij zullen het nog even aan kijken hoe het gaat en als er niets anders op zit dan moeten wij er toch aan geloven   :'(
Wij zullen jullie op de hoogte houden van de stand van zaken over de toestand van Speedy,in ons dagboek.
Groetjes,Xander. :-/

Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Speedy op 7 december 2003, 22:28:20
Ik wil jullie dan ook heel veel sterkte toewensen bij jullie keuze.


Groetjes,
    Trudie
Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Lique op 8 december 2003, 00:45:43
Hoi Xander,

Ja, het is heel moeilijk, vooral omdat het steeds op en af gaat met Speedy.
De ene dag is ze ernstig ziek, en het andere moment lijkt ze weer wat opgeknapt te zijn, en weer levendiger.
Alleen realistisch gezien, heeft ze pijn, en die pijn zal niet overgaan.
De beslissing wordt ook steeds moeilijker.
Alleen deze ligt bij jullie in handen. Dat klinkt erg hard, maar is wel zo. Jullie zijn de baasjes, en jullie bepalen wat goed voor haar is en niet. En wat er met haar gaat gebeuren, hoe en wanneer.

Ik wens jullie ook sterkte in de beslissingen....

liefs Lique ;)
Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Xander op 8 december 2003, 00:59:26
Hoi ben ik weer! :)
Bedankt voor jullie snelle reakties.
Wij weten dat de keuze steeds moeilijker word (als dat nog kan?!) en wij hopen dat wij uiteindelijk toch de juiste keuze kunnen maken voor Speedy.
En zoals ik had vermeld zullen wij jullie op de hoogte houden van onze beslissing.
Groetjes,Xander.
Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Xander op 10 december 2003, 17:28:29
Hoi hier ben ik weer (linda) alleen nu met een trieste mededeling we (lique en ik) zijn vanmorgen met speedy naar de DA geweest en dat was niet best. Speedy was sterk vermagerd en had de neus dicht zitten en er werd gezegt dat ze ontzettend zwak was. Ook al zouden we vanalles proberen ze zou het niet redden dus heb ik besloten om haar te laten gaan. Toen ze het spuitje kreeg was het ook zo gebeurd, maar dat wist ik lique had me al voorbereid. Toen lique haar daarna nog even nakeek bleek ook dat speedy zich van onderen niet meer schoonmaakte en ze had daar ook een wondje. :'( Ik was helemaal van slag maar lique en de DA zeiden je hebt haar toen uit medeleiden gekocht maar ze heeft toch 3 jaar lang een goed tehuis gehad. En dat klopt ik weet dat we altijd goed voor haar zijn geweest, iemand anders had misschien toen die tijd er al een eind aan gemaakt. Het is wel raar al die tijd had ze haar eigen kooi met een eigen plekje op tafel en nu is het leeg en dat doet zeer ik mis haar ontzettend erg.  ??? De andere valkjes zijn stil ze zijn een beetje van slag maar lique zei al dat duurt even en dan zijn ze het weer gewend. Ik hoop het, ik denk alleen dat xander en ik daar niet zo snel aan zullen wennen, speedy is de gene die we toen die tijd gehouden hebben, we wisten als we haar weg zouden doen dat ze snel afgemaakt zou worden en dat wouden we niet ze was voor ons veel te speciaal. En nu is ze er niet meer en dat doet zeer maar dat moet in de loop der tijd slijten ik weet alleen dat we zo`n valkje als speedy niet weer krijgen en ik ben blij dat we toch de afgelopen 3 jaar van haar hebben mogen genieten.

         Snik, Snik  :'( Linda
Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Lique op 10 december 2003, 20:56:24
Hoi Linda,

Ja, het was heel erg om mee te maken voor jou, maar het was ook zo gebeurd met Speedy.
Ze was al zo zwak, dat ze eigenlijk al vlak na de injectie overleed.
Ze heeft een goed leven gehad, en ik weet zeker, dat ze jullie heel dankbaar zal zijn, dat jullie haar uit haar lijden hebben verlost.
Jullie hebben haar 3 jaar bij jullie gehad, Speedy was al 6 jaar oud. 3 jaar heeft ze het fijn gehad. En daar gaat het om.

Sterkte  :-* :-* Groetjes Lique
Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Speedy op 10 december 2003, 23:14:00
Hoi Linda,

Jammer dat het zo moest eindingen...maar voor Speedy wel de juiste keus zo.
Heel veel sterke met dit verlies.


Groetjes,
     Trudie
Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Xander op 11 december 2003, 02:14:25
 :'( Ik wil jullie bedanken voor jullie medeleven.
Het valt niet mee voor ons dat Speedy er niet meer is,er is nu een lege plek in ons bestaan.
Vanmiddag toen ik (Xander) thuis kwam van mijn werk merkte ik gelijk dat er een sobere sfeer hing in huis zowel bij Linda als bij de andere valkparkieten.
Ze zitten heel erg stil in hun kooi volgens mij merken hun ook dat Speedy er niet meer is en dat ze nou in een soort rouwperiode zijn :'(
Voor ons zelf weten we dat wij de juiste keuze hebben gemaakt voor Speedy en dat helpt ons er weer een beetje bovenop.
Want eigenlijk heeft ze al te lang geleden en dat had eigenlijk al niet mogen gebeuren maar om afstand te doen van een "familie lid"dat is echt verschrikkelijk moeilijk.
Het is net of wij het niet eerder wilden zien en dat maakt de keuze die je dan later moet maken er echt niet makkelijker op,eigenlijk wil ik daarmee zeggen dat als iemand van jullie ook voor de zelfde keuze komt te staan dat je deze dan het beste zo snel mogelijk moet nemen al is het alleen maar voor het dier zelf want daar willen we toch alleen maar het beste voor?!

              Groetjes,Xander
      Ps.Speedy je hebt nu eindelijk je rust gevonden,rust zacht.
       En wij zullen jou nooit vergeten. :'(
Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: DeesDoos op 11 december 2003, 03:18:14
ik wil jullie heel veel sterkte wensen met het verlies van speedy

liefs deesje :-*
Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Paul op 11 december 2003, 05:46:29
Hoi Linda en Xander,

Heel veel sterkte en jullie hebben de juiste keuze gemaakt.
Ze was toch dood gegaan en had dan heel erg gelden waarschijnlijk :-(
In elk geval heeft ie het wel heel fijn gehad bij jullie.
Een beter gezin had ie niet kunnen hebben.

Groetjes, Paul
Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Xander op 19 december 2003, 01:02:39
Hoi daar ben ik weer(linda)en het gaat al een stuk beter dan de vorige week. We missen speedy heeel erg. Maar onder tussen hebben we het verdriet toch een plekje kunnen geven. En we hebben nog 7 van die schatjes dus maakt het allemaal wel wat makkelijker.En vooral nu ze doen allemaal nieuwe dingen bijv. ik zat van de week kerstkaarten te schrijven hoor ik in eens geblaf ik zat te kijken naar mijn hond maar die sliep daarna hoorde ik het weer, en bleek het 1 van de valkjes te wezen alleen weet ik nog niet welke. En 1 van de valkjes kan de telefoon na doen, nou weet ik natuurlijk niet of ze dat al konden en dat ze er nu mee beginnen omdat ze zich nu lekker thuis voelen of dat het iets nieuws is, maar dat maakt niet uit ik vind het wel grappig. En gisteren was ik de valkjes eten aan het geven en toen ontsnapte rockey, ik dacht die vang ik zo 1,2,3 niet, maar dat viel mee ze vloog de kamer in en ging onder de kerstboom zitten en ik kon haar zo pakken. Alleen toen ik naar de kooi wou lopen werd ze boos wat blijkt, nou mevrouw vond de kerstboom wel erg interesant. En dat vond ik ook wel grappig.  zo zien jullie maar wij maken zowat elke dag wel wat mee met onze valkjes en dat is voor ons ook wel weer een troost.

    Groetjes Linda, ;)
Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Marianne op 19 december 2003, 12:16:53
Hoi Linda en Xander,

Alsnog veel sterkte met het verlies van Speedy.
Succes met het verwerken ervan.

Gefeliciteerd met je zwangerschap.
Geniet er maar lekker van.

Groetjes Marianne
Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Xander op 4 januari 2004, 20:54:57
Hoi daar ben ik weer. De valkjes hebben oud en nieuw gelukkig goed doorstaan. We waren die avond niet thuis dus we waren best wel bang hoe het allemaal zou gaan. We hebben ze die avond in iedergeval midden in de huiskamer geplaatst zodat ze niet zo dich bij de ramen stonden en we hebben de radio aangezet. Toen we thuis kwamen was alles gelukkig goed. Ik was vooral een beetje angstig, vroeger toen ik nog thuis woonde vierde we oud en nieuw bij mijn tante en daar sliepen we ook toen we de volgende dag thuis kwamen waren onze parkietjes dood ze konden het niet aan. Dus ik was zo bang dat wanneer we thuis kwamen dat er wat met de valkjes was. Maar gelukkig is het allemaal goed gegaan. Ze waren wel blij dat we weer thuis waren want erg prettig vonden ze het volgensmij niet.

Ik wil meteen even iedereen de beste wensen, wensen voor het nieuwe jaar.

Groetjes Linda.
Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Xander op 31 januari 2004, 01:45:19
Hallo daar ben ik weer! ;D(Xander)

Het is al weer enige tijd geleden dat wij in onze dagboek hebben geschreven,maar het is nu wel weer tijd.

Want sinds vandaag hebben wij de ouders van Juppy apart gezet omdat ze de laatste tijd weer veel met elkaar aan het 'flikflooien' zijn.
En dus dachten wij van laten wij ze maar apart zetten en kijken hoe het gaat.

Op het moment wil het mannetje meer als het popje ;),maar dat zal wel een kwestie van wennen zijn dat ze nu alleen in een kooi zitten.

Het enige dat wij nou kunnen doen is afwachten en hopen dat alles goed gaat en als dat zo is zal het onze eerste nestje worden dus wie weet :)

Wij zullen jullie op de hoogte houden van de gang van zaken.

Groetjes,ons!!!!


Titel: Re: valkjes xander en linda
Bericht door: Xander op 27 maart 2004, 01:17:14
Hier zijn we weer!!!

Het is al weer een tijd geleden dat wij wat in ons dagboek hebben geplaatst.

Maar wij hebben nu al weer het een en ander meegemaakt met de valkjes.
Ten eerste het trieste verhaal met Lucky(moge zij ruste in vrede)het verhaal is hier op de site te lezen bij zieke valk.
Als je het verhaal leest kun je er als dierenliefhebber er gewoonmet het verstand niet bij dat er mensen zijn die zo met dieren om kunnen gaan. >:( :-/

Wij hebben ook leuk nieuws :)
Sinds enige tijd hebben wij twee valkjes apart gezet (Juppie en Paco) en dat gaat erg goed.
Ze zijn de hele dag door zowat aan het paren en volgens Lique zit er al wel een eitje bij Juppie,en als dat goed gaat dan zal het voor zowel Juppie als voor ons het eerste nestje worden en dat is best wel spannend ;D

Sinds vandaag hebben wij er een nieuw popje bij en zijn er twee mannetjes weggegaan,het popje komt bij Peter en Lique uit de voilere en onze manntjes zijn naar hun toegegaan.
Dus nu hebben wij dus nog drie mannetjes en drie popjes en als alles goed gaat dan hebben wij dus drie koppeltjes.
Want 1 koppeltje staat al apart en 1 stel zijn al langer bijelkaar (de ouders van Juppie) en Pino vond het nieuwe popje wel erg interesant,dus wie weet.

Het nieuwe popje hebben wij Angel (engel) genoemdt omdat het ook een eneltje is.
Het is een cinnamon popje en ze is hartstikke lief en rustig.
Ik hoop dat Baby en Speedy 2 het naar hun zin zullen hebben bij Peter en Lique en hun nieuwe vriendjes en vriendinetjes. ;D

Groetjes,Xander