Valkparkiet.com

Algemeen => Andere vragen => Topic gestart door: mieke rosie op 30 juni 2008, 23:47:39

Titel: veertjes knabbelen
Bericht door: mieke rosie op 30 juni 2008, 23:47:39
Krijn en Krelis zijn behoorlijk aan het ruien.
Wat mij opvalt, is dat ze heel veel op de uitgevallen veertjes knabbelen. Halen ze daar bepaalde stoffen uit, of is het gewoon speelgedrag.
groet Mieke Rosie
Titel: Re: veertjes knabbelen
Bericht door: Lin op 1 juli 2008, 17:40:44
Er zitten wel bepaalde stoffen in, welke weet ik niet. Je kan ze met wat meer water besproeien en kijken of ze daar minder van gaan plukken.
Titel: Re: veertjes knabbelen
Bericht door: mieke rosie op 1 juli 2008, 19:37:19
Ze plukken niet hoor. Ze wassen zich wel heel veel en schudden vaak. Het sneeuwt hier in de zomer! Het zijn niet zulke waterliefhebbers. Als ik ze met de palntenspuit nat spuit, vliegen ze onmiddellijk weg en krijsen dat het een lieve lust is. Krelis heeft al in de gaten als ik de spuit pak. Hij gaat dan op een plek zitten waar ik niet kan spuiten; op de tv bijvoorbeeld. Zulke kleine hersentjes en dan zo slim. Ik denk dat ze er wel doorkomen; ook zonder spuiten.
Groet Mieke
Titel: Re: veertjes knabbelen
Bericht door: Lin op 3 juli 2008, 17:52:37
Je kan ook een schaal op de bodem plaatsen met water (eventueel met slabladen erin)