Valkparkiet.com

Algemeen => Andere vragen => Topic gestart door: M.P.Berkhout op 7 oktober 2002, 00:40:41

Titel: Valkparkiet op laten zetten...
Bericht door: M.P.Berkhout op 7 oktober 2002, 00:40:41
hoe kan ik mijn geliefde vogel een valk parkiet op laten zetten als aan denken van zijn vele jaren bij ons hij is vandaag overleden op 4-10-2002
hij is eenentwintig jaar oud geworden maar heelaas om half drie overleden toen hij buiten in het zonnetje zat te roepen na twee min over half drie hoorde ik hem niet meer hellaas dit was zijn laaste roep piepfpt.
Titel: Re: Valkparkiet op laten zetten...
Bericht door: Silvia op 7 oktober 2002, 18:53:09
Hoi,

Wat vervelend dat je valk is overleden. Wel is ie oud geworden en zal dus een mooi leuk leven gehad hebben.

Helaas kan ik je niet helpen met het opzetten, maar misschien dat op internet via een zoekmachine wel adressen te vinden zijn.

Groetjes silvia
Titel: Re: Valkparkiet op laten zetten...
Bericht door: Tara op 7 oktober 2002, 22:54:03
Ik kan je ook niet helpen met het opzetten maar ik kom je zeggen hoe jammer ik het vind dat je valkje dood is, hij is wel oud geworden! Je mag blij zijn dat je hem gehad hebt  :'(
Groetjes, Tara
Titel: Re: Valkparkiet op laten zetten...
Bericht door: Timmety op 12 oktober 2002, 22:48:03
Beste Tara
Ik kan jouw helpen.
Dit is een e-mail adres van een Prepatuer:a.visser20@chello.nl
En dit is zijn site:http://members.chello.nl/~a.visser20/ dan kun je zien wat hij allemaal gemaakt heeft.
GRoeten Tim