Valkparkiet.com

Algemeen => Ziek / Gewond => Topic gestart door: Trice op 29 augustus 2007, 20:56:32

Titel: Plukken met gevolgen?
Bericht door: Trice op 29 augustus 2007, 20:56:32
Beste mensen,

Een van onze valkjes in begonnen met zichzelf te plukken op zijn borstje.. Alleen toen ik net keek.. Zag ik dat het gewoon een hele dikke bult is geworden!
Iemand hier ervaring mee of iemand een idee wat het kan zijn? Hoor het graag!
Groetjes, Trice!
Titel: Re: Plukken met gevolgen?
Bericht door: Trice op 29 augustus 2007, 21:19:02
Mochten er nog mensen zijn die hier een antwoord op hebben.. Wees vrij om mij desnoods even een mail te sturen :)
Titel: Re: Plukken met gevolgen?
Bericht door: Anke op 30 augustus 2007, 11:41:51
Hallo,
Een bult is nooit een goed teken. Het kan best zijn dat er door het plukken en wondje is ontstaan en dat het is gaan ontsteken.
Ik denk dat het handig is om langs de dierenarts te gaan.
succes!
Groetjes Anke
Titel: Re: Plukken met gevolgen?
Bericht door: Sanna op 30 augustus 2007, 21:44:43
Hallo Trice,

Ik heb een valkje gehad dat zichzelf onder de vleugels was gaan plukken. Door het plukken was het gaan ontsteken en zij moest een antibiotica-kuur ondergaan om het te laten genezen. Het beste kun je met je valkje even naar een vogel(dieren)arts gaan.

Groetjes, Sanna
Titel: Re: Plukken met gevolgen?
Bericht door: Dierenfreackske op 31 augustus 2007, 12:45:05
Hey Trice , hoe is het nu met je valkje ? Ik zou ook DA eens raadplegen als ik van jou want als het ontsteekt is dat natuurlijk niet zo goed voor bacterieen he !! En voor je valkje ook niet he !! Grtjs !!