Valkparkiet.com

Algemeen => Gedrag => Topic gestart door: Lara_Kroon op 30 september 2003, 00:21:59

Titel: Uitrekken van vleugels?
Bericht door: Lara_Kroon op 30 september 2003, 00:21:59
Hey allemaal, hier een vraagje, af en toe rekt mijn valkparkiet ( 8 maanden/ Lutino ) zich uit, wel een mooi zicht hoor net als bij een arend. Ik vraag me nu wel af wat dat daar de betekenis van is, rekt hij zich uit of zo? Alvast bedankt.
Titel: Re: Uitrekken van vleugels?
Bericht door: Tara op 30 september 2003, 00:23:46
Hoi Lara Kroon,

dat is een teken van ontspanning, mijn valkje doen dit ook vaak, vaak ook voor ze willen paren, maar vaak ook, zonder te paren hoor :).

Groetjes, Tara
Titel: Re: Uitrekken van vleugels?
Bericht door: Sanna op 30 september 2003, 00:24:52
Tja, valkjes moeten af en toe ook hun spieren ontspannen. Net als jij doet wanneer je je eens lekker uitrekt :P. Niets aan de hand dus, alleen maar een heel mooi en lief gezicht.

Groetjes,
Sanna
Titel: Re: Uitrekken van vleugels?
Bericht door: Kolkkie op 30 september 2003, 00:30:13
Hoi Lara,

Als je valkje dat doet rekt hij zich lekker uit, wat wij ook zo lekker vinden :D. Echt een leuk gezicht is het soms.
Je valkje kan ook met zijn vleugels gaan fladderen, dit is dan om energie kwijt te raken en ik denk ook deels om ff lekker die spiertjes los te houden.

Groetjes,

Mariska
Titel: Re: Uitrekken van vleugels?
Bericht door: Lara_Kroon op 1 oktober 2003, 02:54:07
Ik dank jullie allemaal voor zo snel te reageren!