Valkparkiet.com

Algemeen => Spoed => Topic gestart door: renaatje55 op 21 mei 2007, 12:48:45

Titel: rondtollen en vallen
Bericht door: renaatje55 op 21 mei 2007, 12:48:45
Hallo,

Mijn valkparkiet legt sinds 16 april regelmatig eitjes. Wij laten ze gewoon liggen. Verder vertoont hij heel raar gedrag waar ik me echt zorgen om maak: hij niet meer klimt en zit de heletijd stil onder in de kooi, hij loopt de hele tijd rondjes en valt regelmatig om, laatst lag hij op zijn rug. We hebben in het dorp waar ik woon wel een dierenarts maar niet speciaal voor vogels of kleine dieren (ik heb ook geen auto).

Herkent iemand dit gedrag?

Groetjes Renate
Titel: Re: rondtollen en vallen
Bericht door: Rianne op 21 mei 2007, 12:51:42
Hoi,

het lijkt wel een epileptische aanval, maar dat is vanaf hier niet te zeggen.
Je kunt even telefonisch contact opnemen met dr Feld, hopelijk herkent hij het gedrag en kan hij zeggen wat het is. Dit is zijn telefoonnummer: Tel: 033-2864772

Het is zeker geen normaal gedrag.

Titel: Re: rondtollen en vallen
Bericht door: renaatje55 op 21 mei 2007, 13:38:43

bedankt voor de snelle reaktie. Ik heb dr feld gebeld maar kreeg assistente aan de lijn. Heb afgesproken dat ik toch een dierenarts bel in de regio.

Gr Renate
Titel: Re: rondtollen en vallen
Bericht door: Ivy op 21 mei 2007, 13:41:27
Hoi Renate.
Er zijn ook andere goede dierenartsen in Nederland. Misschien zit er in dit lijstje eentje bij jou dichterbij http://www.valkparkiet.com/nl/files/dierenarts.htm

Groetjes, Ivana