Hallo allemaal,
Ik heb misschien een kooi op het oog maar wil graag weten of die geschikt is voor 2 valkjes. B 55 D 55 en H 1.60 ongeveer.
(http://www.valkparkiet.org/forumupload/kooix.jpg)
Ben benieuwd. Hij moet echt ruim genoeg zijn voor twee valkjes anders doe ik het niet.
Gr Peggy
Lijkt mij wel ruim genoeg hoor :)
Groetjes Anke
Hihi, ik denk dat er stiekum nog wel een nr. 3 en nr. 4 in passen ;).
Hallo allemaal, ik ben naar deze kooi weze kijken bij de kooiengigant in Beek...het was helaas helemaal niks,zo gammel als iets. Op de foto lijkt het dan erg stevig maar in het echt was het helaas een kooi van zeer slechte kwaliteit dus we kijken nog even verder.
Ik moest helemaal naar Beek rijden omdat ik een kooi,die ik via internet had besteld, moest terugbrengen. De tralies van die kooi stonden te ver uit elkaar. Maar ik zag geen één kooi daar die voldeed aan mijn wensen. Dus met kooi en al weer terug naar huis, 74 km :(
Ik heb de kooi nu wel verkocht hoor dus kan lekker op zoek gaan naar een nieuwe ;DEn daar wordt een mens dan weer vrolijk van ;D
Gr Peggy
Wat? Kreeg je je geld niet eens terug?? :o Kon je alleen maar ruilen daar dan?? Ook geen service zeg! Gelukkig ben je hem nu wel kwijt.
Groetjes, Sanna
Nee kreeg dus niet mijn geld terug. Ik had gereageerd op een advertentie op marktplaats. Er stond dat de ruimte tussen de spijlen niet groter was dan 22mm en dat bevestigde de verkoper ook nog eens door de telefoon..maar toen ik de kooi in elkaar had gezet zag ik al meteen dat de ruimte tussen de spijlen op sommige plaatsten groter was...zelfs tot 3 cm en ja dat is niet echt veilig voor een valk lijkt mij.
Gebeld naar de kooiengigant en ik kon alleen maar de kooi omruilen.Daar aangekomen zag ik al heel snel dat er niet veel soeps in de winkel stond, het leek meer op een dumpzaak. De ene gammele kooi naar de andere. Sterker nog de eigenaar keurde zelf vele kooien af ??? Heel vaag. Nee het waren zeker geen symphatieke mensen...ben weer boos de winkel uitgelopen en toen maar weer het hele eindje naar huis gereden. Ach ja, nu denk ik, dat ze het toch bekijken...ben nu toch de kooi kwijt. En heb straks een mailtje van Riny gekregen dat we deze week al Neeltje en Dirkje mogen komen ophalen, dus ben helemaal gelukkig. Morgen gauw effe shoppen voor een prachtige kooi, hier in de buurt ;D Dank je wel voor je reactie.
Gr Peggy
Hoi Peggy,
Lekkere winkel als je niet eens je geld terug kunt krijgen. Een beetje bedrijf die zelf vertrouwen heeft zal je het geld retour doen.
Wij wonen wel niet in de buurt maar wij leveren ook kooien, speciaal voor de valkparkiet :) Om het leed wat te verzachten kan ik een eenmalige korting van 10% aanbieden op één van de kooien die je vindt:
http://www.valkparkiet.org/N_grp_19-1.html
Om aan te geven dat er ook bedrijven zijn die het wel belangrijk vinden dat er tevreden klanten rondlopen.
Groetjes,
Peter
Hoi Peter, dat is echt heel aardig van je.
Nee de mensen waar ik gisteren was,waren alles behalve klantvriendelijk. En ik heb echt mijn best gedaan om een goede kooi te kiezen. Maar de kooi had of een te grote tralieafstand of het was een gammelding. Hij vroeg me waarom ik de kooi niet goed vond en ik zei toen; omdat de tralieafstand te groot is terwijl je zei dat dat niet zo was en toen zei hij ; ja je bent gewoon aan het zoeken.Oh ja ik zei ook ; bij de advertentie staat ook dat er 3 zitstokken bijzitten maar in de doos zaten er maar 2...nou dat vond ie helemaal belachelijk toen ik dat zei.Snap je dat nou? Ik niet! Toen kwam zijn vrouw erbij en die begon me toch een partij onzin te verkondigen...even later ben ik maar gegaan. Met zo'n soort mensen valt simpelweg niet te praten.
Maar goed, ik lees inderdaad dat er wel mensen zijn die hun klanten goed en vriendelijk behandelen. Ik ga vandaag eerst eens even hier in de buurt kijken want ik moet toch nog vanalles halen maar alvast vriendelijk bedankt voor je aanbod.
Gr Peggy
Hoi Peggy,
Ik heb toentertijd deze kooi, papegaaienkooi A02:
(http://i73.photobucket.com/albums/i218/tiel_love/2006-09/HPIM2406.jpg)
hier gekocht: http://www.koopjeshalrenswoude.nl/Page12519.htm
Voor € 19,95 bezorgen ze hem bij je thuis, want het is ruim 100 km voor jou zag ik. Het is een hele stevige kooi en de tralieafstand is nergens meer dan 2 cm en de tralieafstand is overal gelijk. Hij is in taupe (mijn kooi), wit en blauw.
Ik zie zelfs bij de voorwaarden van Koopjeshal Renswoude (http://www.koopjeshalrenswoude.nl/Page12172.htm) dat de winkelier waar je de vorige kooi gekocht hebt wettelijk in overtreding was.
CitaatHerroepingrecht
In Nederland geldt een wettelijk vastgelegde zichttermijn van 7 werkdagen. Binnen deze termijn kunt u de bestelling zonder opgave van redenen annuleren. Dit kunt u schriftelijk doen of door de producten retour te zenden.
Zie je dat??
"Zonder opgave van redenen". Stelletje laaielichters waar je die kooi gekocht hebt!
Groetjes, Sanna
Nou zo te lezen staat me nog wat te wachten. Jammer genoeg heb ik dit niet eerder gelezen. Ik krijg als het goed is vandaag een kooi binnen van de kooiengigant uit Beek. Ik zal de kooi eens aan een grondige inspectie onderwerpen als die binnen is.
Ja zou ik inderdaad doen! En je hebt het recht om binnen 7 dgn je geld terug te krijgen.Wij waren zo naief om de kooi pas later uit te pakken.Maar nu hoorde ik gisteren dat je een aankoop op internet binnen de 30 dgn mag terugsturen en dat je dan het recht hebt om je geld terug te krijgen!!! En diegene wist dat echt zeker!! De kooi die ik van hun had was op zich wel stevig alleen zat er een fabrieksfout in en daadoor liepen de spijlen scheef en de ruimte tussen de spijlen was sowieso te groot. Terwijl ik daar duidelijk naar geinformeerd had!
Ik zou je het liefste willen zeggen om de kooi te annuleren! Dat meen ik echt.Nu kan je het nog. Google maar eens naar de naam vd verkoper! Daar zie je dan alle klachten te staan.
Ik zou zo iemand geen cent gunnen.
Ik ben nu te laat omdat ik mijn kooi heel snel verkocht heb op marktplaats;ik wilde er vanaf zijn maar ik heb dus wel 59 euro verlies gedraaid en een ritje voor niks op en neer naar Beek.
Succes ermee...sorry voor het negatieve berichtje.
Ik vind nu inderdaad veel reacties van zieke vogels die daar gekocht zijn. Zelf heb ik mijn vogel bij het Alexandrium in Rotterdam gehaadl, die grote pet's place.
Het hok valt nu niet meer te cancellen, hij is woensdag verstuurd en zou vandaag binnen moeten komen. Ik ga wel goed kijken of het hok helemaal goed is en anders stuur ik hem terug en vraag mijn geld terug.
Belachelijk eigenlijk dat zulke mensen in deze handel zitten terwijl ze er zelf blijkbaar geen liefde voor hebben.
Je kunt het wel annuleren hoor! heb je al betaald? anders binnen 7 dgn terugsturen die handel!! echt doen. Ik adviseer je echt om je kooi van fatsoenlijke mensen te kopen.
Gr Peggy
Ik heb die wettelijke garantie even opgezocht:
CitaatWettelijke garantie
U heeft wettelijk gezien altijd recht op een deugdelijk product. De eerste zes maanden na aanschaf profiteert u bovendien van een verlichting van bewijslast.
Als het product binnen zes maanden na de aanschaf kapot gaat of een mankement vertoont, dan moet de verkoper aantonen dat dat door uw schuld gekomen is. Anders hebt u recht op herstel of vervanging van het product of, als dat niet mogelijk is, op teruggave van de aankoopprijs.
Met een tegoedbon hoeft u geen genoegen te nemen.
Wanneer de kooi goed is, dan hou ik hem. Hij is inderdaad al betaald en hij zal vandaag binnen moeten komen. Wanneer die niet voldoet stuur ik hem terug en eis ik mijn geld.
Sorry voor de afdwaling van het topic.
Maakt niet uit dat je even afdwaalt. Ik hoop dat je meer succes hebt met je kooi. Ik ben blij dat ik nu een goede mooie andere kooi heb.
Gr Peggy
Hoi Norbert, ben eigenlijk wel benieuwd of je de kooi inmiddels hebt. En of die bevalt.Welke kooi heb je gekocht ?
Hoop dat je er tevreden mee bent.
Gr Peggy
Het ging om de kooi PAPEGAAIENKOOI BUDGET 908.
Hij kwam vrijdag binnen. 's Avonds in elkaar gezet, dat was echt verschrikkelijk, geen handleiding en het past niet echt geweldig in elkaar. Bak eronder is super dun dus alles kan er zo uit vallen.
Uiteindelijk heel de kooi in elkaar gekregen, hij staat nu stevig en hij ziet er mooi uit. Bak eronder ga ik een doorzichtig hard platic laag omheen zetten zodat er meer zooi in de kooi blijft.
Al met al is het wel een afrader. Wij hebben gezegd van oke je betaald ook niet veel dus we houden hem. Over een jaar ofzo kijken we wel weer verder nadat we verhuist zijn.
Elmo is er in elk geval tevreden mee :)
edit: er zaten bij mij trouwens ook maar 2 stokken bij i.p.v. 3.
Deze kooi is het:
(http://images6.speurders.nl/images/30/3069/30695586_2.jpg)
Dank je wel voor je reactie Norbert, ik was wel benieuwd!
Is ook wel verstandig om zo relaxed te denken en als je valkje hetgoed vindt en het is een veilige kooi dan is het ook gewoon goed. Succes ermee en veel plezier met je valkje.
Gr Peggy
Hoi Peggy,
Een aantal kooien lijken heel veel op Montana kooien. Weet jij of het montana is? omdat je zei dat veel kooien daar gammel waren... zijn montana kooien ook gammel?
Groetjes Sanne
Citaat van: Sanne. op 16 juli 2007, 11:41:57
Hoi Peggy,
Een aantal kooien lijken heel veel op Montana kooien. Weet jij of het montana is? omdat je zei dat veel kooien daar gammel waren... zijn montana kooien ook gammel?
Groetjes Sanne
Hoi Sanne,
Nee hoor, de Montana kooi heb ik ook en zijn echt heel erg robuust zwaar en sterk ... Ik heb de Montana Antic, ook hier gekocht bij Pets Place in het Alexandrium, ik woon op een steenworp afstand van deze winkel ( Capelle a/d IJssel ) en snuffel daar graag rond!
Ze hebben daar een enorme variatie aan Montana kooien ;D
(http://img.photobucket.com/albums/v366/Kaatje98/Paco.jpg)
(http://img.photobucket.com/albums/v366/Kaatje98/Pacosnieuwekooi.jpg)
Hoi Norbert, ze hadden laatst ook weer 2 tamme valkjes die nog aan de pap zaten, wat een snuitjes daar hè !? Heb je ook een dagboekje over Elmo !?
Groetjes Karin
Hoi hoi ...
Ik wil eigenlijk in de toekomst ook een nieuw valke erbij en vraag me dus af of deze ook geschikt is voor 2 valkjes, ze zullen er niet al te vaak inzitten, dit omdat Paco eigenlijk haast de gehele dag uit zijn kooi is!
Groetjes Karin
Hoi Karin,
Ja hoor daar kunnen gerust 2 valkjes in hoor.
Groetjes Anja
Hoi Anja,
Dank je wel zeg, jemig ... het valkjes virus is hier dus ook toegeslagen ::) Vandaag op jacht geweest voor mooie randjes en een ondergrond, ... morgen gaan we eraan beginnen, ohww wat spannend !! Ook weer speelgoed zien liggen en kon het uiteraard weer niet laten om te kopen ;D
Ik ben heel erg benieuwd naar Paco's nieuwe speelplek als deze geheel af is ... Wat een heerlijk tijdverdrijf is dit zeg !!
Nogmaals bedankt Anja, het kriebelt nu al ... wat denk jij, als we er een valkje bij willen nemen moeten we dan nog even wachten of kan dat dan beter wat vroeger !? Ook wil ik wel heel graag dat Paco tam blijft, ik ben in ieder geval al heel blij om te lezen dat de kooi groot genoeg is voor 2 valkjes enuhhh de lade is eruit en Paco scharrelt inderdaad heerlijk over de grond zag ik toen we net van de bouwmarkt terug kwamen :D
Groetjes Karin