Valkparkiet.com

Algemeen => Tam maken => Topic gestart door: bjorntjj op 29 maart 2007, 11:22:58

Titel: jong opvoeden
Bericht door: bjorntjj op 29 maart 2007, 11:22:58
Yu!

ik heb in de buitenvogeliere een kopel bij elkaar gestoken: witmasker en lutino. als de jonkies zijn uitgekomen na hoeveel dagen mag je ze dan elke dag een half uurtje bij je nemen zodat ze je hand gewend komen? de moeder en vader zijn wel niet tam.
Titel: Re: jong opvoeden
Bericht door: bjorntjj op 29 maart 2007, 11:32:48
srry maar ik was iets vergeten te vragen: als je ze dan een halfuurtje per dag in de hand neemt en de moeder en vader zijn niet tam en je zet de jonkies na een halfuurtje terug zullen ze erdan wel nog voor zorgen en eten geven?
Titel: Re: jong opvoeden
Bericht door: Rianne op 29 maart 2007, 11:45:10
Ik weet niet of je je jongen ook ringt, maar dit kan meestal vanaf de zesde dag. Zo gauw de oogjes open gaan en er veerpennetjes komen kun je ze wel elke dag even vasthouden, in het begin nog niet zo heel lang omdat ze zichzelf nog niet warm kunnen houden. Hoe ouder ze worden, hoe langer het kan. De ouders zullen er wel weer voor zorgen hoor. :)
Titel: Re: jong opvoeden
Bericht door: bjorntjj op 29 maart 2007, 11:47:10
bedankt voor alles.

er mogen nog altijd tips enzo binnenkomen hoor!
Titel: Re: jong opvoeden
Bericht door: Rianne op 29 maart 2007, 16:41:32
Pas op voor de ouders! ;D Die kunnen namelijk behoorlijk fel reageren als je aan de eitjes of jongen wil komen.