Valkparkiet.com

Algemeen => Gedrag => Topic gestart door: Kisu op 28 maart 2007, 21:16:59

Titel: voorkeur voor de kat
Bericht door: Kisu op 28 maart 2007, 21:16:59
trotste eigenaar van twee valkjes, maar tis vooral men eerste waar het over gaat...
naast men valkjes heb ik ook 5 katten..normaal gesproken zouden die men vogeltjes belagen. Maar gek genoeg, is het bij mij nu net andersom. Men lieve kleine valkje heeft iets met katten, ze vindt het heerlijk om ze achterna te lopen, om mee aan hun bordje te zitten eten, of even hun snor te epileren.

Geen zorgen, al men 5 katten zijn waanzinnig lui en zelfs behoorlijk bang van men kuifje, dus ze doen haar niets (laat ze ook niet bij de katten zonder mijn toezicht) Nu vroeg ik me enkel af, moet ik haar dit gedrag afleren, of is het niet erg dat ze op kattig gezelschap valt?
Titel: Re: voorkeur voor de kat
Bericht door: Rianne op 29 maart 2007, 16:43:05
Ik zou ze in ieder geval nooit alleen laten. Een kat blijft een roofdier.
Mijn katten doen ook niks met de vogels, ook niet als ze losvliegen maar je kunt nooit zeker weten dat het altijd maar goed gaat.