zoals jullie kunnen zien zijn mijn valkjes lutino`s
maar ado heeft wat gele vlekjes over zijn veertjes
zo als je ziet op de foto (links)
en legia heeft een kale plek op haar kopje
zitten daar nog verschillen in of zijn dit gewone lutino`s
groetjes
Hoi,
het linker valkje is een geparelde. :) Het kale plekje komt vaker voor bij lutino's en albino's.
okee :) ik dacht al zo iets maar wist het niet zeker over dat ado gepareld zou zijn
kan de kale plek ook nog dicht groeien of blijft dit
groetjes
Het kan wat kleiner worden naarmate de vogels ouder worden en voller in de veren komen. Je blijft het altijd wel wat zien, maar dat is misschien ook omdat je het weet ;)
Is dit een koppel?
hoi lin
was het maar een koppel
we zijn er nog niet uit wat ze precies zijn we denken 2 mannetjes
als dat zo is willen we ook 2 vrouwtjes
tevens doen ze niet erg lief tegen me kaar 'ze blazen en pikken veel naar elkaar
ze kroelen niet samen dat vind ik best jammer '
weet je misschien wat het zou kunnen zijn ?
groetjes
Hoi,
het is niet verstandig om 2 lutino's aan elkaar te koppelen als ze al zo'n kaal plekje achter de kuif hebben. Omdat het 2 roodogen zijn, is de kans op zwakkere jongen of jongen met een nog grotere kale plek aanwezig.
Hoi hier kibbelen ze ook wel eens. soms kan het niet klikken. Wat Rianne zegt dat klopt. Koppel dus niet een lutino of albino of een andere valk met rode ogen aan je valkjes.
alleen legia heeft een kale plek achter de kuif
waar kan ik ze dan het beste mee kopelen denken jullie
en hoe worden lutino`s gekweekt dan?
groetjes
Als je lutino's wilt kweken kun je een lutino pop tegen een split lutino man zetten, of een lutino man tegen een wildkleur pop bijvoorbeeld.
Lutino x Lutino zal alleen lutino jongen geven maar dan is de kans groot dat de kale plek bij hun groter is. Het hoeft niet altijd, er zijn ervaren kwekers die het wel doen en wel mooie jongen krijgen.