Hoi allemaal,
Ik heb een kort vraagje: Freddy, mijn valkparkiet heeft net van mijn basilicumplantje gegeten. Ik heb eens in de lijst van giftige planten gekeken en daar staat het niet tussen maar ik vind het ook niet terug in de lijst van goeie planten. Iemand van jullie een idee of het kwaad kan ja of nee?
Alvast bedankt,
Eveline
Hoi Eveline
Basilicum kan geen kwaad, dat krijgen ze hier ook hoor.
Groetjes
Mara
Hoi Mara,
Bedankt hoor :).
En het vruchtvlees van courgette? Kan dat kwaad?
Groetjes,
Eveline
Hoi Eveline
Ik heb zelf een lijst gemaakt (aan de hand van het forum hier en andere sites) en daar staat courgette ook in. Dus ik neem aan dat ze dus ook het vruchtvlees mogen.
Ik zelf geef geen courgette omdat wij die zelf hier ook niet eten.
Groetjes
Mara
Hoi Mara,
Nogmaals bedankt hoor :) Zo'n lijst samenstellen aan de hand van het forum, is een goed idee, daar ga ik ook eens werk van maken als ik er eens tijd voor heb. Ivm de courgette, ik was het net aan klaarmaken en Freddy was er niet van weg te slaan :). Ik heb hem het nu gegeven en hij zit nu al een kwartier heerlijk er van te peuzelen.
Courgette is trouwens een heerlijke groente ook voor mensen ;) (Uithollen, opvullen met kaas en gehakt vlees, en dan drie kwartiertjes de oven in, heerlijk hoor)
Groetjes,
Eveline
Hoi Eveline
Ik heb die lijst in een paar maanden tijd bij elkaar gesprokkelt, daar gaat wel wat tijd in zitten hoor. Ik heb die dus nu ook in de schuur hangen zodat ik altijd bij de hand heb wat ik ze mag geven.
Hahaha, ik zal het zeker eens proberen hoor. Courgette. Alleen dat is zeker geen gerecht dat geschikt is voor een persoon?
Mara
Hoi Mara,
Ik kan het me wel voorstellen hoor dat daar veel tijd in kruipt om zo'n lijst te maken :). Maar je moet er toch eens mee beginnen he ;).
Ivm die courgette, das perfect mogelijk om voor 1 persoon klaar te maken. Je past gewoon de hoeveelheid aan he :) Ik maak voor mijn man en mezelf altijd drie courgettes klaar en een halve kilo gehakt :). Dus afhankelijk ervan of je een grote of kleine eter bent, neem je gewoon 1 of 2 courgettes :).
Groetjes,
Eveline
Hallo Eveline,
Nooit geen Avocado geven aan je valkje, hoor. Dat schijnt giftig te zijn!!
Misschien wist je het al, dan vergeet je dit berichtje maar.
Groetjes, Hennie