Mijn popje Cleo is opgegroeid met twee parkieten. Ze wordt door ze gekriebeld en gevoerd. Ze zat weleens met ze te paren en heeft een keer een eitje met een van ze gelegt (dat was natuurlijk niet bevrucht, we hebben het weggadaan en ze heeft niet weer gelegt).
Toen heb ik Witte, een man (valkparkiet) gekocht en gister zag ik haar met hem paren. Zij is 5 en hij is 2. Ze is niet echt vriendenlijk met hem maar slaapt wel naast hem. Er was geen broedhok maar die heb ik nu gekocht.
Zal dit lukken of is ze een beetje in de war
hey :D
als ze met elkaar paren dan kunnen er inderdaad bevruchte eitjes komen. ze hebben ook een goede leeftijd om de jongen groot te brengen.
ik hoop voor je dat het lukt ;)
groetjes neline
Hoi,
je kunt alleen maar afwachten. Wel zou ik de valkparkieten apart van de grasparkieten zetten als je met ze gaat kweken. :)