ik gebruik nu een kamer voliere voor m'n valkjes en een gewone kooi voor een koppel (met nestkast eraan)
hello
ik gebruik een buitenvolière voor m'n koppel lutino's.
groetjes
sander
bedoel je een kamervoliere die je buiten zet? :-/
want een voliere lijkt me nogal groot voor een koppel :-/
en hoe doe je het dan s'winters? :-/
Hello
het is een volière met verschillende vluchten :D
en in een daarvan zit men koppel lutino's samen met wat diamantduifjes.
groetjes
sander
Ik heb een gewone kooi, groot genoeg voor twee. Er komt ook nu gauw eentje bij, dus dat is perfect. :) Verder is Nina als ik in de kamer ben (heel vaak dus) gewoon los, en is de hele kamer haar ''kooi''.
Hallo,
Ik heb een kamervoliere op wielen, met drie valkjes die ook vaak eruit mogen, en dan is de hele kamer voor hen :)
Ik zou wel graag een voliere in de tuin willen bouwen, misschien volgend jaar...
(http://www.valkparkiet.org/forumupload/VanessansTwinky.jpg)
Groetjes Vanessa.
Ik heb dezelfde kooi als Vanessa. Ik heb gestemd op grote kooi. Er zitten twee valkjes in. Helaas kunnen ze het niet zo best vinden met elkaar; hopenlijk komt dat nog.
Ze hebben in ieder geval genoeg ruimte om elkaar te ontlopen ;).
groetjes Karin
hello
ik heb en grote buitenvoliere!!
maar dat maakt toch niet uit als je een heel grote voliere hebt voor een koppel, liever te groot als te klein!!
sDC:D
ik heb dezelfde kamervoliere als vanessa :D
euhm karin het is toch een kamervoliere? :-/
Hoi,
Ik gebruik een grote kamervolliere van 1 meter breed en 1,8 meter hoog.
(http://www.valkparkiet.org/forumupload/volierenieuw1.jpg)
Boven zitten momenteel een aantal valkjes en onder 2 koppeltjes die jongen hebben.
Behalve dat heb ik nog een grote kooi voor mijn rosella, een grote kooi voor mijn eerste valkje die niet bij andere valkjes in wil en een grote kooi voor twee tamme valkjes en een nog grotere kooi waar ik ook een koppel in heb zitten om te broeden.
Een heleboel kooien dus :-)
Maar ze mogen er ook elke dag een aantal uren uit dus beweging hebben ze genoeg :-)
Groetjes, Paul
de kooi moet zeker langer dan hoog zijn hun kuif en staart mogen niet beschadigt worden een lange vlucht is dus veel beter dan een binnehuis kooi of kweekkooi
;)
we hebben een grote kooi ,maar zijn nog op zoek voor een kamervoliere op wieltjes ,dan kunnen ze ook lekker in de zomer er mee buiten staan , en hebben ze nog meer ruimte
groetjes Margot
Hallo allemaal,
Ik heb een kamervoliere. Hij is 60 cm in het vierkant en 180 cm hoog. Ik heb hier twee valkjes in zitten en een grasparkiet (waren er twee, maar er is er pas een overleden :'(). Sommige mensen vinden het een belachelijk grote kooi voor "een paar van die vogels", maar ik vind dat een kooi nooit te groot kan zijn. Mijn vogels kunnen bovendien niet los vliegen, want ik heb ook nog een kat en twee honden. De kat is niet echt een probleem, want die ligt 's avonds vaak boven te slapen of hij is buiten op muizen aan het jagen. De honden zijn wel een probleem. Het zijn twee kleine hondjes en ik weet zeker dat ze als een stel idioten door de kamer gaan rennen als ik de vogels eruit zou laten. (Ervaring opgedaan met ontsnapte vogels) Dus gewoon maar een lekker ruime kooi.
Groetjes, Renata
ik heb een papegaaien jockkooi maar weet nu niet of ik dat onder grote kooi of kamer volliere moet rekenen ik heb 'm maar onder grote kooi gezet.
Groetjes bianca
hallo,
Ik heb voor grote kooi gekozen. Die 2 hebben het er prima naar het zin. En kunnen nu beter met hun staart weg, dan in de vorige kooi (hoewel die ook al groot was). Hij staat wel pontifikaal in de woonkamer, sommigen vinden het te, maar ja, wij vinden de kooi mooi, en de vogels hebben het naar hun zin (hoewel ze er niet zo heel vaak inzitten hoor)
groetjes suzanne
Hallo,
Ik heb 2 grote ferplast kooien(sonia en max 11), een op mijn kamer waar ik studeer en een bij mijn ouders.
Ik had een kleinere kooi, die had ik eerst voor ik de tweede ferplast kooi kreeg, bij mijn ouders. Maar ik krijg er over een poos een tweede valkje bij, dus dan word die kooi aan de krappe kant, in de nieuwe kunnen ze met z'n tweeen goed in.
De kleinere kooi gebruik ik ook nog steeds voor als ik boven aan het werk ben en Sparkle alleen beneden is.
Groetjes Andrea
Ik had altijd zo'n grote kooi op wielen van 90x90x170 maar omdat mijn vogels er dag en nacht uit mogen zaten ze meer op de kooi dan erin. Het onderste gedeelte van de kooi werd niet gebruikt.
Nu heb ik een grote kooi net geen papagaaien kooi en daar zit het gespuis in of op. Zelden ruzie om zit plek( behalve uiteraard dat ene plekje).
die hadden wij ook ,maar we hebben hem ook weer weggedaan ,omdat ze ook alleen de bovenkant gebruikte ,nu heb ik ook een niet al te kleine kooi hoor ,een jock kooi voor een papagaai ,maar wel super ruim hoor
gr Margot
Ik heb een grote kamer volière, een zeskantige.
Het is een lekkere ruime grote kooi.
Groetjes,
Trudie
hoi,
Bij mij zaten ze ook alleen maar bovenin ik denk dat ze bang zijn van die hoogte.
Maar ik kon de kooi in 2 delen splitsen dus heb ik nu 2 keer bovenin dan zijn ze allemaal blij :-)
De kooi is op de helft dan gedeeld door een bodem waar je dan gewoon korrels of beukensnippers is kan doen.
Dus ik heb onder een aantal en boven en dat gaat prima.
Groetjes, Paul
Groetjes, Paul