Hoi, ik heb 2 valkjes en heb via marktplaats een tweedehandskooi voor ze gekocht omdat ik de huidige te klein vind voor ze. Het is een mini brio, nu heb ik hier al eens wat zitten lezen, maar dit type kom ik niet tegen. Deze is toch wel geschikt he? Ik denk het eigenlijk wel, omdat ze bij onze dierenwinkel ook valkjes in zo'n type kooi hebben gehad, maar wil het toch graag zeker weten.
Alvast bedankt
het is trouwens een brio mini, dat is een heel ander model...
Hoi Anka
Ik heb even gegoogled en kwam een Brio Mini tegen maar of dat de goede is? Het lijkt op een soort van kamervoliere....Kun je niet anders een foto plaatsen?
Mara
hoi, dat zou ik best willen en heb het net geprobeerd, maar dat lukte dus niet.. hij staat op marktplaats, ik ga nog even iets proberen
het is inderdaad een kamer voliere, en ik krijg m hier niet ingeplakt... hoe werkt dat? t meisje dat hem nu heeft, heeft er ratjes inzitten.
Deze?
(http://www.dedierenwinkel.nl/media/img_1_ita_643.jpg)
Die ja! hoe doe je dat?
Ik heb even de link gekopieerd. Er staat ergens hoe je foto's moet uploaden, ik zal even kijken of ik kan vinden waar.
Hoi Anka,
http://valkparkiet.com/data/upload/uploadfoto.htm
Hier kun je info vinden over uploaden.
mara
Dank je! ga meteen kijken of ik het kan volgen ;)
Hoi Anka
Deze kooi lijkt me wel geschikt voor valkjes maar ontsmet hem echt supergoed vooral omdat er ratjes in gezeten hebben.
Mara
Was ik al van plan, ik heb al wat gelezen over Halamid hier, ik denk ook dat ik m na het schoonmaken ook maar even een paar daagjes laat staan.
en helaas.... dat vandat uploaden snap ik niet.
kom er nog wel uit..
hebik nog een vraagje, ik het nu sinds 1.5 jaar 2 valkjes, zo te merken in de lente een koppeltje, maar wil er eigenlijk nog wel 1 of 2 bij. (kooi is volgens mij groot genoeg) kan dat zomaar? of hoort dit in een andere rubriek thuis?
joepie!!!! :) mijn valkjes zijn verhuisd naar hun nieuwe kooi, zijn nog wat schuchtertjes, zitten nog maar aan één kant, maar ik ben in ieder geval blij dat ze nu veel meer ruimte hebben.
en dank voor alle adviezen, ze blijven gewoon lekker met zijn tweetjes. hebben ze eindelijk eens de ruimte die ze verdienen. ;D
HAi,,
Voordat ik een buitenvoliere had had ik ook deze binnenvoliere. Het is een fijne kooi echt waar!
Goede koop dus ;)
Ik had er 4 valkjes in en dat ging erg goed moet ik zeggen!
Er was zelfs een koppeltje dat eitjes gelegd had op de bodem van de kooi, zo hadden ze het naar hun zin! ;D
Groetjes Miranda
ik heb ook een kamer voliere, is volgensmij iets groter. zitten nu (tijdelijk) 6 valkjes en 1 gras parkiet in, gaat ook super... naja... 1 van de valkjes heeft het etensbakje als zitplaats benoemd en verdedigd die ook vrij fel soms, dus heb maar een 2e etensbakje er in gezet. nu gaat het dus weer goed :P
hahaha,
Je ziet het! Als er wat kleine probleempjes ontstaan dan is het zo ook weer opgelost!
Groetjes Miranda
Mijn valkjes zitten nu sinds ca. 21 januari in hun nieuwe kooi, ze schetteren veeeeeeeeeel minder, blij dat ik ze wat meer ruimte heb kunnen geven, alleen hun bad....... dat bekijken ze nog steeds met de grootste argwaan, erin gaan ze dus niet.....
nou ja, je kunt niet alles hebben ;D