Valkparkiet.com

Algemeen => Andere vragen => Topic gestart door: Maja op 23 december 2006, 18:16:12

Titel: Winter
Bericht door: Maja op 23 december 2006, 18:16:12

Hallo,
het begint stilaan wat frisser te worden en binnenkort zelfs te vriezen dus wou ik graag al mn vogels beginnen binnen te steken.
Maar ik heb nu nog jonkjes zitten in het nestblok  :-\ , maar daarnaast ook nog een valkje met maar 1 pootje. Zou dit kwaad kunnen moest ik dit valkje samen met een ander koppel al binnen steken en de ouders samen met nog een ander koppel nog even buiten laten tot de jonkjes uitvliegen, of wat moet ik precies doen?

Groetjes
Maai

Titel: Re: Winter
Bericht door: Inger m op 23 december 2006, 18:19:11
Hoi,
Valkparkieten zijn goed bestand tegen de kou. Als ze een beschutte plek of binnenhok hebben hoef je ze niet per se binnen te zetten. Bij mij bleven ze zelfs bij vorst gewoon buiten, terwijl ze de beschikking hadden over een nachthok.

Ze moeten uit de wind en regen kunnen zitten.

Wat betreft de jongen. Hoe oud zijn deze? Hou ze goed in de gaten. Deze zijn wel wat minder goed bestand tegen de kou. Het nestblok verplaatsen is een risico, dus als ze al aardig in de veren zitten, zou ik ze laten zitten.

gr Inger
Titel: Re: Winter
Bericht door: Maja op 23 december 2006, 18:30:55

We hebben geen nachthok meer aangezien we overgestapt zijn naar een binnenvolière ...
De jongen zijn al redelijk groot  :) ik denk dat ze binnen 1,5 week al uitvliegen of misschien wel minder  :)

groetjes X