Valkparkiet.com

Algemeen => Andere vragen => Topic gestart door: lady op 5 december 2006, 14:11:51

Titel: geen zin om uit het broedhok te komen
Bericht door: lady op 5 december 2006, 14:11:51
mijn valkje is aanstaande vrijdag 6 weken oud. hij laat zich nog steeds door pa en ma voeren en vertikt het om uit het broedhok te komen hahahahaha . ik zou hem/haar zo graag handtam willen hebben . je hoort het wel zijn vleugels uitslaan en dan denk ik wel eens , volgens mij moeite met het eruit komen , maar goed geduld is een schone zaak TOCH??? ::) ::) ::)
Titel: Re: geen zin om uit het broedhok te komen
Bericht door: Riny op 5 december 2006, 14:18:45
Hoy Lady
Nu vind ik het toch ook wel erg lang duren.
Kijk eens wat er gebeurd als je het jong er een tijdje uit haalt.
heb je dat nog nooit eerder gedaan?
Groetjes Riny :D
Titel: Re: geen zin om uit het broedhok te komen
Bericht door: Rianne op 5 december 2006, 14:26:44
Hoi,

wat voor broedblok heb je? Heb je een hoog broedblok of juist een brede? Misschien kan hij er niet uit komen? Het duurt idd erg lang nu!
Titel: Re: geen zin om uit het broedhok te komen
Bericht door: lady op 5 december 2006, 14:39:54
ik heb een gewone broedhok voor valkparkieten gekocht in de speciaalzaak. ik heb het ook al eens op de grond gezet met de opening eruit ,maar nee hoor het kwam er niet uit .ik zit te denken om hem er maar uit te halen en dan ook gelijk het blok .dan kan ik hem ook in de gaten houden .ik vind dit ook wel erg lang duren. dus kan ik hem er uit halen en op de grond zetten?
Titel: Re: geen zin om uit het broedhok te komen
Bericht door: Riny op 5 december 2006, 15:01:56
Hoy Lady
Als je het jonkie graag tam wil maken , mag je hem er ook uit halen en een tijdje met hem kroelen.
Zo leert het jong dat jij geen kwaad in de zin hebt.
Ook leert hij dan dat het fijn is om in de nabijheid van mensen te zijn.
Groetjes Riny :D