Valkparkiet.com

Algemeen => Tam maken => Topic gestart door: elske op 9 september 2006, 19:20:11

Titel: Wat kan ik mijn valkje leren
Bericht door: elske op 9 september 2006, 19:20:11
Hoi

Mijn valkje is heel tam, kroelt heel graag.
Maar kan ik hem nog iets anders leren ofzo.

liefs elske
Titel: Re: Wat kan ik mijn valkje leren
Bericht door: chris94 op 10 september 2006, 18:42:50
hoi elske je kan hem van alles leren praten en nog veel meer je kan hem hallo laten zwaaien maar dit is een kwestie van oefening en wat vaak help is clickertraining
Titel: Re: Wat kan ik mijn valkje leren
Bericht door: winston op 27 september 2006, 20:23:59
laat een vogel gewoon een vogel zijn!!! waarom zou je hem kunstjes of andere dingen leren??? als i bij je komt zitten en je kan hem kroelen dat is tog al geweldig leuk???
Titel: Re: Wat kan ik mijn valkje leren
Bericht door: Spirit op 28 oktober 2006, 18:59:54
Je kan hem leren voet ballen.
probeer eens een balletje naar hem te gooien hij zal er waarschijnlijk niet naar kijken en bang zijn als je het te dicht naar hem gooit.
Probeer het eens voor te doen als hij op je hand zit tik  het balletje heen en weer zet hem neer op de grond en smijt het balletje naar hem mischien smijt hij het terug zo ja beloon hem.
Titel: Re: Wat kan ik mijn valkje leren
Bericht door: Spunky op 3 november 2006, 22:49:35
Inderdaad,wat Winston zegt.Je gaat toch geen kraai ofzo van de straat plukken en hem tennissen leren? Maar het is ook best leuk als je valkje iets bijzonders kan.

:-*