Hallo,
Toen ik vanmorgen opstond trof ik Yeni en Yara bloedend in de kooi aan.
Yeni is een lutino en Yara is een witmasker. Ik denk zelf dat ze geschrokken zijn. Heb een nachtlampje gehaald zodat ze 's nacht wat licht hebben.
Yara bloed bij de neusdoppen en Yeni heeft een flimke wond aan de vleugel. Heb wel ontsmet en het bloed op dit moment niet meer.
Kan ik nog meer doen?
Zal in ieder geval de foto's bijsluiten.
(http://www.valkparkiet.org/forumupload/yarabloed.jpg)
Yara met bloed tussen de neusgaten
(http://www.valkparkiet.org/forumupload/yenibloed.jpg)
Yeni met bloed boven en onder aan de vleugel.
Groetjes Anja
Ach wat zielig. Je kan kijken of je een pen kan weghalen als ze daar last van heeft. Verder kan je niks doen als je het al heb schoongemaakt.
och germ, arme schatjes. :-\
Ik heb ook altijd een nachtlampje aan.
Sterkte met Yara en Yeni, ik hoop dat ze al wat bekomen zijn van de schrik.
Dank je wel,
Yeni heeft er op zich niet zo'n last van denk ik. De pen zit wel scheef en ze plukt er ook aan. Soms te hard of te lomp en dan geeft ze een krijs.
Yara speelt inmiddels ook wel weer en ik den dat ze wat hoofdpijn heeft. Weet niet of dat kan bij een valkje hoor.
Ze komt nu ook lekker tegen je aan zitten.
Ze zitten nu in de kooi lekker te slapen op 1 pootje. Ze eten en drinken normaal.
Vannacht gaat er sowieso een nachtlampje aan.
Groetjes Anja
Ach, arme valkjes. Ik hoop dat het niet zo erg is als dat het er uit ziet. Hier zijn ze 's nachts ook wel geschrokken, en dan had mijn albino ook bloed aan z'n vleugel maar niet zo erg. :-\
Het gaat nu weer stukken beter.
Yeni plukt gewoon weer aan haar vleugel maar af en toe te hard.
Topic kan gesloten worden.
Dank je voor de reacties.
Groetjes Anja
Hoop dat ze beter worden.
Topic gesloten, het probleem is opgelost!