Valkparkiet.com

Algemeen => Mutaties => Topic gestart door: Roosje op 30 juni 2006, 22:38:23

Titel: Extreem licht wangetje.
Bericht door: Roosje op 30 juni 2006, 22:38:23
Bij een van mijn jongen, uit het koppel bont x lutino gepareld, is het wangetje extreem licht gebleven. Eerst dacht ik dat de bevedering misschien nog niet compleet was maar het blijft zo. Op de foto staat er  een jong uit een ander nest naast en daardoor is duidelijk het verschil te zien. In het echt lijkt het nog lichter!

(http://i4.tinypic.com/169n9y1.jpg)

Het is ook duidelijk te zien dat hij split bont en gepareld is. Waar zou het lichte wangetje op duiden? Als hij pastel is zou dit wel extreem toevallig moeten zijn. Of is het gewoon net als de grote vlek achter op de kop en de vlekjes op zijn borst een 'schoonheidsfoutje'?

Wie kan mij meer vertellen?
Titel: Re: Extreem licht wangetje.
Bericht door: leoni op 30 juni 2006, 22:51:40
hoii,

ik het het bij mijn bonte jong (popje) die is ook lichter dan al me andere valkjes maar die van jou is wel ietjes lichter. ik weet ook niet wat is ik zal er morgen wel een foto van proberen te maken

groetjes leoni
Titel: Re: Extreem licht wangetje.
Bericht door: Rianne op 1 juli 2006, 09:12:00
Hoi Roosje,

Cosi (vader bont gepareld moeder cinnamon) heeft dit ook, en Stacy, de dochter heeft ook geen rode wangvlek.
Ik heb even een foto gemaakt, komt er aan :)
Titel: Re: Extreem licht wangetje.
Bericht door: Rianne op 1 juli 2006, 09:16:09
(http://www.valkparkiet.org/forumupload/cosi.jpg)

Hopelijk is het wel te zien, de ouders hebben de wangvlekjes eraf gepeuterd. :-\
Titel: Re: Extreem licht wangetje.
Bericht door: Roosje op 1 juli 2006, 11:20:02
Bij mij is het echt nog een stuk lichter, ook de kop is lichter dan die van de andere jongen. Je zou het eigenlijk moeten zien hier.
Titel: Re: Extreem licht wangetje.
Bericht door: Ineke op 1 juli 2006, 18:59:36
Wie, wat waar en waarom weet ik niet :) maar wel dat ie n aparte kuif heeft! Mooi dat geel er langs.
Titel: Re: Extreem licht wangetje.
Bericht door: Rianne op 2 juli 2006, 14:40:40
Citaat van: Roosje op  1 juli 2006, 11:20:02
Bij mij is het echt nog een stuk lichter, ook de kop is lichter dan die van de andere jongen. Je zou het eigenlijk moeten zien hier.


Al zou je een beetje in de buurt wonen kon dat ook wel ;)
Titel: Re: Extreem licht wangetje.
Bericht door: Roosje op 3 juli 2006, 16:12:46
Dit vrouwtje (denk ik) gaat toch de verkoop in. Speedy (vader) wil haar namelijk nu al berijden, en ik heb het niet zo op incest :P En ze is nog veel te jong voor dit soort dingen. Bij interesse hoor ik het wel :)