hallo allemaal,
:D onze emca en kuif zijn al van af vorige week donderdag bezig met elkaar te berijden om het maar netjes te zeggen. mijn vraag is alleen wanneer zou je eitjes kunnen verwachten, we hebben de broedblok klaar staan met nest matriaal waar ze ook beide in ;D gaan. en is het normaal als kuifje op emca gaat zitten als ze vrijen dat kuifje in een emca achter in de hals gaat zitten pikken en emca boos word?
groetjes emca, roosje r.i.p, kuifje, luna
Hoi,
ja dat is wel normaal denk ik, dat deed Tiaro ook bij Ayko. Het kan nog wel een week duren voor het eerste ei er is. Dat ze al heel vaak in het blok gaan is een goed teken! Succes! :D
hoi allemaal,
het is in middels bijna een week geleden maar emca zit vanaf in vanmiddag alleen maar in haar broed blok zitten ik laat haar dan ook maar met rust . maar heeft iemand toevallig de link om ze broed schema bij te houden ik kan hem nergens meer terug vinden.
alvast bedankt,
groetjes ema, roosje r.i.p, kuifje, luna