Ik wilde ook wel eens een poll uitproberen
Als je binnenkort je eerste valkparkiet(en) krijgt, vink dan ook aan hoeveel je er krijgt. Ook voor de mensen die er valkparkieten bij krijgen, je nieuwe aantal aanvinken.
ik heb 1.geparelde man van 3 jaar(Jacko)
2.wildkleur man van 2 jaar(Jacky)
3.Lutino pop van 1 jaar (Lucy)
4.wildkleur man van 8 weken(Twinky)
5.geparelde pop van 8 weken(Lokky)
Tja,
Wat moet ik hier nog aan toevoegen?
Jullie weten het toch al?
;D
Tja, Dark Fox. Mijn antwoord staat er niet bij. Ik had er 2, maar nu heb ik er helaas geen meer! Mag ik eigenlijk dan nog wel op deze site komen? :D :-/ :D
Natuurlijk mag je dat! Maar dan kun je het eerste antwoord toch invullen, dat je er binnenkort weer hebt?
Hoi Dark Fox,
Heb er nu nog 2:
Coco, lutino man van 8 jaar
Einstein, wildkleur pop van 10+ jaar
Volgende week komt Pukkie erbij. Geb. 27-05-2003. Een geparelde witmasker.
Groetjes,
Mariska
hello
ik heb drie oudere valkparkieten, en vier jongen en voorlopig drie eitjes. ik heb nog een koppel roodruggen, een koppel grasparkieten, een agapornis, nachtegaal en 15 kanaries!!
een hele hoop zoals je ziet (leest)
SDC
Hoi,
ik heb een lutino cinnamon en een geparelde man. De laatste zou een popje zijn, maar is nu 4,5 maanden oud en al erg macho, dus dat is toch een echte vent, haha!
Groetjes,
Barbara
Hoi,
Ik heb er nu 18 :-)
waarvan er 2 jongen zijn die pas zijn geboren en nu 5,5 week oud.
Verder heb ik 5 koppels en nog wat losse valkjes die geen koppel zijn :-)
5 wildkleur, 3 lutino's, 3 cinamon geparelde, 1 witmasker, 1 witmasker bont gepareld, 2 cinamon jongen, 2 bonte en 1 albino.
En meer te komen natuurlijk want ze zijn weer aan het broeden :-)
Groetjes, Paul
Hoi,
Ik heb nu 3 valkjes en zondag mag ik nummer 4 op gaan halen (bij Mandy)
Jacco lutino pop
Bassie geparelde man
Dobey witmasker man
Jewel geparelde pop(?)
Groetjes Marianne
Ik heb er nu 15 en weldra nog meer, ik heb ook andere soorten :).
Laiko -> geel geparelde pop
Moko -> cinnamon wildkleur man
Piko -> geel geparelde pop
Tako -> lutino man met een heel klein beetje fallow
Tiko -> geparelde lutino pop
Koko -> wildkleur man
Tazko -> witkop man
Kiako -> lutino pop
Malaia -> wit geparelde cinnamon witkop pop
Lucky -> wildkleur man
Naira -> geel geparelde pop
Merko -> geel geparelde man
Musly -> wildkleur man
en dan nog 2 jongen, weldra meer, waarvan 1 een, lutino en de ander nog onbekend :)
Dan heb ik nog andere vogels:
2 bourkeparkieten
1 kanarie
2 zebravinken
Maar weldra nog meer van de andere vogels :). En dat zijn dan nog alleen de vogels :D :o 8)
Groetjes, Tara
ik heb er nu 7, eerst had ik er 12 maar er zijn er vijf weggevlogen :-[.
groetjes vogelfriek (http://smilies.nl/scatter.gif)
Hoi Vogelfriek,
Zijn er 5 tegelijk weggevlogen?
Valkjes of ook andere vogels?
Hoe kon dat gebeuren?
Dat is vervelend.
Groetjes Marianne
Dat vind ik ook vreemd. Hoe veel van jullie zijn eigenlijk al eens valkjes kwijtgeraakt? ik heb meteen een poll gemaakt, ook in andere vragen
hey,
ik krijg mijn 1ste voor mijn verjaardag hij heet kuifje en het is een mannetje maar hoe hij er uit ziet weet ik nog niet.
8)hey ik krijg over 2 weken mijn eerste valk en ik wil graag weten hoe de valksjes van jullie heten en hoe ze er uit zien.
Veel van de mensen die hier stemden hebben deze informatie er meteen bijgeschreven, Kuiffie. Voor foto's kun je bij 'valkparkiet van de maand' en bij 'foto's' terecht. Ook hebben veel van de leden de namen van hun valkjes altijd in het onderste deel van hun bericht staan.
hoi marianne
ja er zijn 5 valken weggevlogen. Had perongeluk deurtje open laten staan (dom,dom). dat is wel heel erg jammer.
maar gelukkig zijn er weer 4 jongen bij gekomen, we hadden er 5 maar een valkje die was nog zo klein. En die zat tussen veel grotere valkjes in het nestblok. Ik denk dat er misschien wel op gestaan is en het niet overleeft heeft. En nu hebben we van hetzelfde paartje weer 3 eieren, :) we weten nog niet of ze bevrucht zijn of niet.
groetjes vogelfriek :)