Hoi allemaal,
ik had al eerder een vraag gesteld over onze kuifje met zijn snavel, maar nu zag ik vandaag weer dat kuifje iets had zitten bij zijn snavel, kuifje zelf blijkt er geen last van te hebben door dat hij alles eet en drinkt ook goed eet en drinkt maar dat bleek het niet te zijn op de foto is het niet goed te zien of hellemaal niet, maar aan de zijkant van zijn snavel zat een klein korstje wat er van af is, maar ik vraag me toch af of iemand vanaf deze foto kan zien of onze kuifje een ontsteking heeft aan zijn snavel of dat het iets anders is.
dit is ons kuifje
(http://www.valkparkiet.org/forumupload/kuifje4.JPG)
dit is de uitvergrooting van de snavel
(http://www.valkparkiet.org/forumupload/snavelkuifje.JPG)
eerder van de week toen ik een vraag had dachten we in eerste instantie of het op deze foto te zien is zou kunnen zijn (dit is een foto van Ivy) ik zag bij emca en luna dat zij wel het stukje spier hebben en kuifje niet ik heb ook begrepen dat dat niet bij elke valk zo hoeft te zijn:
(http://www.valkparkiet.org/forumupload/ivy_snaveltje2.jpg)
(http://www.valkparkiet.org/forumupload/snaveltje1.JPG)
alvast bedankt voor de tips en reacties.
groetjes emca, roosje r.i.p rust zacht onze groote kanjer, kuifje, luna
Hoi,
Is het mogelijk om scherpere foto's neer te zetten. Deze foto's zijn lastiger te beoordelen. Het ziet er wel afwijkend uit.
gr INger
idd op deze foto's moeilij te zien, maar zoals Inger al zegt het ziet er niet "normaal" uit.
Ik wacht de foto's af!
Het ziet er idd niet normaal uit,
het ziet er eerder een beetje vuil uit op die foto.
Heeft je valkje moeten braken? Of weet je dat niet?
Trouwens over dat 'stukje spier'. Bij sommigen is het gewoon niet zichbaar, bij Seraiyo ook niet, maar als ik even zijn veertjes wegdoe, zie je dat mooi :)
Hoi,
onze kuif heeft naar ons weten niet gebraakt, hij eet en drinkt wel genoeg en zit vaak met zijn kopje te schudden als we tegen hem praten maar dat komt door onze klanken. maar soms zit hij ook gewoon zo met zijn kop te schudden zonder dat we praten zou dat dan meschien te maken hebben dat hij er soms toch last van kan hebben?
We krijgen hellaas ook geen scherpeere foto en we gaan ook met kuif naar de dierenarts, op de foto zie je het niet maar er zat een korstje.
als we terug zijn van de dierenarts laat ik uiterraard weten.
groetjes emca, roosje r.i.p, kuifje, luna
Citaat van: emca op 13 maart 2006, 12:03:45
als we terug zijn van de dierenarts laat ik uiterraard weten.
En hoe is het nu?
Ben wel benieuwd want het ziet er niet zo lekker uit. :-\
hallo allemaal,
sorry dat ik wat te laat reageer.
Kuifje bleek een schimmel infectie te hebben en nog steeds vitamine te kort hij had druppels mee gekregen voor de schimmel infectie die je rechtstreeks in zijn bekje moet druppelen :P smerig vind kuif het en gelijk heef ik hem maar het helpt. maandag a.s moet hij voor controlen terug maar hij ziet er weer op en top uit als me knappert toen hij was toen ik hem kocht. Voor de vitamine heeft hij een spuit gekregen om de vitamine aan te vullen en poeder vorm van vitamine wat over eivoer, hoofdt voer of fruit moest en aan gezien onze emca en kuifje geen fruit eten :( en luna wel doen we het over het hoofdvoer dan krijgen ze het zeker binnen.
maar als er mensen zijn die het zelfde probleem hebben dat de snavel ontstoken uit ziet dan kun je beter naar de DA gaan.
groetjes emca, roosje r.i.p, kuifje, luna
Hoy Roosje
Fijn dat Emca weer goed opgeknapt is.
Hopelijk mag je maandag stoppen met de vieze druppels.
Groetjes Riny :D
hoi
Leuk dat het zo makkelijk op te lossen was. Hopelijk komt het goed en mag je binnenkort stoppen met die druppeltjes
P.S.: ik zag dat je bij je eerste bericht je aanspreking in het groen wou, maar het lukte niet? Dus heb ik het maar even aangepast :)
hoi allemaal,
ik ben weer laat met mijn reactie maar goed niet erg lekker met me opa dus vergeet veel laaste paar weken.
Kuifje mocht nu eindelijk stoppen met de druppels gelukkig voor hem was echt smerig :P, gelukkig is hij weer mijn knappe knaapie ;D.
groetjes emca, roosje r.i.p, kuifje, luna