Help!!
Ik ben zo dom geweest om te gaan schilderen terwijl mijn valkje nog uit zijn kooi was (ik had het niet meer in de gaten) stom!!
Nu heeft hij dus met 1 pootje in de verf gestaan, hij heeft er geen last van en hij zit er ook niet aan maar wat moet ik nu???
Hij laat het niet toe dat ik aan zn pootje zit want dan hangt ie aan mijn vinger.
Wat nu????
Groetjes Cindy
Hoy Cindy
Sorry maar ik lag al in bed toen ik gisteravond je IM kreeg ,ik zie ze nu pas.
Ik zou echt niet weten waar je dat mee schoon kunt maken.
Bel anders even Feld om te vragen waar je dat mee kan doen.
Doe het als Feld wat weet met handschoenen aan.
Zijn tel is Tel 033-2864772
Groetjes Riny :D
Hoi,
het is zowieso niet wijs om je valkje in de zelfde kamer te laten terwijl je schildert want die dampen zijn helemaal niet goed voor je valkje.
Ik hoop dat de verf al van z'n pootje is.
groetjes
Geldt ook voor haarverf. De kapster verft mijn haren nu in de keuken i.p.v. de woonkamer.
ik weet wel dat je het er af krijgt met terpetine maar dat is schadelijk voor je vogel meschien als het verdunt is met water dat het kan is het verf al er af gr lisa
Hoi,
Ja ik weet t dat t niet slim is maar ja t is nu gebeurt, zal geen tweede keer gebeuren!!
Bedankt voor de reacties, maar de verf is er bijna helemaal af, hij zit er niet aan gelukkig, hij heeft het niet eens in de gaten. Dus het komt allemaal goed.
Groetjes Cindy
Hoy Cindy
Eind goed ,al goed.
Groetjes Riny :D