heej... :)
ik heb nu ongeveer 4 maandjes een voliere voor mijn lieve valkje ;D maar in dat inrichten ben ik niet zo'n ster :-\ !!!
ik heb er wel veel speeltjes in gehangen enzo en een schommel en 6 zitstokken maar ik vind het zo saai!! wie wil mij helpen de kooi inrichten bijv d.m.v. een foto? of heeft er iemand gewoon een leuwke tip? ;D
hier een foto van mijn voliere! ( dit is nog een foto van de vorige eigenaar van de voliere dus wat erin hangt moet je maar even wegdenken ;) )
(http://www.valkparkiet.org/forumupload/voliere50.jpg)
GROETJES Denisetje :D
p.s. hier een foto van mijn valkje roxy! ;D
(http://www.valkparkiet.org/forumupload/Jul01n45.JPG)
Hoi Denise,
Inrichten kan met vanalles,. Wilgentakken,. touw van de één naar de andere kant,. en verschillende diktes stokken.
Ik geloof ook dat er een topic is waar er ideeen zijn om zelf speelgoed te maken.
Succes
Groetjes
Kirsten
ik maak weleens dingen van wilgetaken slingers van cirkels enzo maar die zijn in een paar dagen weer weg ::)
groetjes saskia
hoi kirsten en saskia!
bedankt voor de tips! ;) ;D
iemand nog leuke tips?
en misschien ook foto's van jullie eigen volieres? groetjes denise
hoi allemaal,
ik heb de topic gezien met al die leuke voliere en daar heb ik genoeg ideeen mee opgedaan :D natuurlijk als iemand wel hele leuke tips heeft is dat altijd welkom ;D groetjes denise
p.s. foto's hove dus niej meer :)
ik heb dezelfde voiere :D en als je nog hulp nodig hebt stuur je me maar een berichtje
groetjes saskia
Hoy Denise
Mogen we een keer een foto zien van het eindresultaat?
Groetjes Riny :D :D :D
Hoi Denise,
Bij deze volliere kan je heel moeilijk in het dakje speeltjes ophangen.
Wat ik gedaan heb is bovenin een zistok op maat maken in het dichte gedeelte in de punt van het dakje en in de punt zitten twee gaatjes waar je bijvoorbeeld boutjes in kan schroeven waar dan de zitstok mee vast komt.
Aan de zitstok kan je dan speeltjes hangen waar ze dan bij kunnen.
Misschien ook een idee om zoiets te doen.
Groetjes, Paul