Valkparkiet.com

Algemeen => Andere vragen => Topic gestart door: cocolo op 19 juli 2005, 15:23:57

Titel: Buiten of niet?
Bericht door: cocolo op 19 juli 2005, 15:23:57
Hallo iedereen,

een vraagje ,is het aan te raden als het een warme dag is om je valkje eens buiten te zetten met de kooi,of is dit echter af te raden bij een valkje die gewoon is van binnenhuis te vertoeven?   ???
Titel: Re: Buiten of niet?
Bericht door: Lin op 19 juli 2005, 15:43:42
Ja hoor dat kan wel. Maar zorg ervoor dat ze niet direct op de wind staan en niet in de volle zon. En blijf er wel bij want sommige valkjes gaan uit de schaduw juist in de zon zitten en kunnen dan oververhit raken.

Groeten, Lin
Titel: Re: Buiten of niet?
Bericht door: Lin op 19 juli 2005, 16:03:19
Oh ja nog even wat. Ik doe mijn valkjes pas naar buiten als het warmer dan 20 graden is. en zorg ervoor dat de openingen van de kooi goed gesloten zijn. en haal ze niet eruit ook al zijn ze supertam.

Groeten, Lin
Titel: Re: Buiten of niet?
Bericht door: Bianca op 19 juli 2005, 16:15:22
wat mischien ook lekker is, is als het een warme dag lijkt te worden kun je ze ook 's morgens buiten in de kooi nat sproeien, natuurlijk wel zorgen dat  ze niet op een tochtig plekje staan..
En idd vanaf een graadje of 20 is een mooie richtlijn.

Bianca