Valkparkiet.com

Algemeen => Aanschaf => Topic gestart door: Saskia Zweerink op 1 mei 2005, 19:46:31

Titel: Valparkiet erbij nemen
Bericht door: Saskia Zweerink op 1 mei 2005, 19:46:31
Hallo allemaal,

Wij hebben vanaf november vorig jaar een valparkiet gekocht, deze was al 3 maanden oud toen we hem kochten.
Nu willen wij er een valparkiet bij kopen, maar weten niet goed of dit wel verstandig is. Valparkiet die we nu hebben begint langzaam tam te worden en willen natuurlijk dat het zo blijft.
Wat raden jullie ons aan??????  Op zich is de kooi wel groot genoeg om nog een valparkiet erbij te nemen.

In ieder geval bedankt.

Groetjes S. Zweerink.
Titel: Re: Valparkiet erbij nemen
Bericht door: Riny op 1 mei 2005, 20:05:52
Hallo Saskia.
Eerst zou ik zorgen als ik jullie was dat je valkje wat je nu hebt nog tammer wordt als nu.
Het is natuurlijk heel erg leuk voor hem als die een speelkameraadje krijgt.Als hij tam is zal hij dat zeker blijven ,maar hij zal net als jullie toch zijn aandacht gaan verdelen.
Groetjes Riny :D :D :D
Titel: Re: Valparkiet erbij nemen
Bericht door: Karin op 1 mei 2005, 20:46:52
Je hebt kans dat als je er een al handtam valkje bij neemt dat je andere valkje vanzelf nog tammer wordt, zolang je hem maar regelmatig aandacht geeft.

Groetjes, Karin.