2 augustus 2025, 05:56:20

Pepper & Snowy

Gestart door Astrid, 26 maart 2005, 19:21:09

« vorige - volgende »

Cor_en_Petra

Peppertje, wat ben je weermooi zo!
Ook al een ITS-fanaat!
Ik kan nog niet programmeren,
maar ik kan wel al snelkoppelingen maken,
e-mail vernaggelen en toetsen plukken!
Ik ben trots op je!
Cheeky


Astrid

18 april 2005, 19:58:31 #106 Last Edit: 4 februari 2006, 23:41:39 by Astrid
Hoi Nel,

Bedankt voor je compliment, dit is één van de favoriete plekjes
van me  :D


Hoi Anita,

Leuk van jou ook een reactie te krijgen,
en dat je me ook al leuk vind, nou dat is natuurlijk helemaal super  :P


Hoi Cheeky (Petra)

Je bent een lieverd hoor, mijn trouwste fan  8)
Ik kan ook al van alles met dat toetsenbord, maar meestal
draait het uit op niets, ze halen me er dan snel vanaf,
voordat het echt verkeerd afloopt, en dan ga ik maar naast het
scherm zitten.


Vandaag weer een lekker dagje gehad, in m'n vensterbank
hierbij een foto uit het archief


lekker even badderen


op één van mijn favoriete plekjes


Slaap lekker allemaal en tot snel weer  ;)

Prieuuuuw,
Pepper

Cor_en_Petra

Heya Peppertje!

Coole foto's joh! Volgens mij hebben onze baasjes er een dagtaak aan om zoveel foto's van ons te maken ;D, ben blij dat ik het andersom niet hoef te doen! Wij zijn volgens mij ook vééééééél fotogenieker! ;)

Tuurlijk blijft het leuk om elkaars dagboeken te volgen. We zijn niet voor niks broertjes!

Liefs en een dikke  :-*
Cheeky

PB

Hoi Pepper,

Houd jij ook al zo van vensterbank zitten?
Daar houden ze hier ook zo van, maareh schrik jij soms niet ook van die grote vogels die dan voorbij komen vliegen, met name van die grote zwart-witte eksters?

Tja en computers wat moet ik daar nog over zeggen  ;D
Ik kijk natuurlijk al weer uit naar de nieuwe serie foto's !

groetjes,
Petra, Taxco en Chica


Astrid

Joehoe Cheeky,

Bij mij maken er geen dagtaak van, maar af en toe
proberen ze een foto van me te maken  ;D


Heee hallo Petra, Taxco en Chica,

Jullie wonen toch ook in A'veen wat leuk zeg.

Heerlijk in m'n vensterbank, wordt daar zo vrolijk van dan ga ik heerlijk fluiten, ik mag er alleen niet op als de zon erop schijnt dan raak ik oververhit. 
Ehhhh tja ik wou er eigenlijk niet voor uitkomen, maar die groters die die die zijn best wel eng zeker als ze vliegen ik zag van de week toch iets, nou dat was zo groot ik ben van schrik van het raamplankje afgegleden, dat was een reiger  :-\

We hebben dit net weer opnieuw moeten typen, want Astrid
wilde dit in een kleurtje zetten ze had het net blauw gemaakt en toen ging ik op de verkeerde toets staat (delete) en toen was alles weg, oeps wist ik ook niet hoor.  :o

ga nu lekker slapie doen,
Pepper


Ankie

Hoi Astrid en Pepper

Hoe gaat het ? Is het achterwandje al klaar?
Geen last meer van je buikje gehad? Jeee, wat een vragen allemaal ;) Met je broer gaat het uitstekend. Hij is gisteravond wel ergens van geschrokken toe hij even in zijn kooi zat te eten vloog  er onmiddelijk uit met zijn kuif helemaal naar voren. Geen idee wat er gebeurde , maar ik denk dat hij met zijn vleugel tegen een van zijn speeltjes kwam ,waardoor hij schrok. Wat speeltjes uit zijn kooi gehaald en even met Carine naar haar kamer geweest ,daarna ging hij gewoon zijn kooi weer in en ging weer op zijn bovenste stok slapen.

Groet van Zazou ,Ankie en de rest van de familie


Cor_en_Petra

Oooooowwww Peppertje!
Dus jij vernaggelt net als ik alle mailtjes  ;) ;D 8)
Toch blijkbaar een familietrekje? Of niet Zazou?
Wat leuk dat jij je zo vermaakt op de vensterbank. Ik zit daar eigenlijk bijna nooit, dus ik heb ook nog nooit zulke grote enge vogels gezien! Maar ja, daarentegen heb ik een haat/liefdeverhouding met Gizmo de poes,  ;D ;D ;D
Ben benieuwd naar de vorderingen aan je nieuwe verblijf. Als de achterwand straks geschilderd kan worden, wordt het vast een heel mooi thuis! En je blijft dan vast ook niet alleen  ;)
Kussssssssjes van Cheeky

Astrid

19 april 2005, 21:29:39 #112 Last Edit: 4 februari 2006, 23:42:03 by Astrid
Hoi Zazou en familie,

De achterwand is nu helemaal bedekt,
ik zal er binnenkort een foto van plaatsen (even Ruud lief aangekeken) moet een paar dagen drogen en dan kan hij geschilderd worden, is op het moment nog grijs.

Ach gossie, was je zo geschrokken, tja wat kan dat zijn  geweest, misschien een raar geluidje ??


Heejoo Cheeky,

Ja, ik doe er van alles op (ook weleens een poepje)
als ze iets belangrijks gaan doen halen ze me er maar even
vanaf,  enne ik heb ook iets met een hele grote vogel net zoals jij, alleen is die van mij heel glimmend en plat.

Pepper heeft dus net dit bericht geplaatst, maar was nog niet helemaal klaar, ze wordt een echt bijdehandje




Groetjes,
Peppertje

Cor_en_Petra

Hey Peppertje!

Wat een mooie foto zeg van die platte vogel!

Bijna klaar je nieuwe verblijf? Je moet Ruud niet teveel onder druk zetten hoor! Hij maakt er echt iets moois van en dat kost nou eenmaal tijd!

Eet jij nou al wel veel groenvoer, of ook niet echt? Ik ga de tip eens uitproberen met lange reepjes wortel door Cheeky's snaveltje heen halen... wie weet helpt het en hapt hij toe!

Knuffels van Peet  :-*
(en uiteraard ook van Cheeky en Cor - maar die laatste weet van niks! hahaha- )

Lin

Hey,

Ik ben ook heel benieuwd naar de achterwand. een eigen bedenksel? En nu maar hopen dat het zal bevallen! Leuke fotos van je weer. Je mag zeker je heerlijk uitlvene daar. zo wordt je nog een heel sportief valkje. en wat is je kuif al mooi geworden. echt een plaatje hoor.

Groeten, Lin


Volg onze kwekerij ook op Facebook (klik op Like)

Astrid

20 april 2005, 21:48:49 #115 Last Edit: 4 februari 2006, 23:42:22 by Astrid
Hallo allemaal,

Hier komt ie dan de achterwand, het is helemaal eigen ontwerp.




de drie bovenste bultjes zijn ook zitplankje,
Ruud heeft vandaag de verf laten mengen in de kleur
van Australisch zand, zal hij dit weekend wel gaan schilderen,
als ze weer iets verder zijn komt er een nieuwe foto.

Oh ja, jullie zullen wel denken, er zitten geen tralies voor,
maar dat is een speciaal systeem en dan kan je eruit trekken,
en dan weer terugplaatsen met een soort van magneet systeem, handig bij het schoonmaken.

Groetjes,
Pepper




Ankie

Hoi Astrid

Ziet er al erg mooi uit ,nou ben ik benieuwd hoe het eruit ziet als het af is! :D.Beetje ongeduldig en nieuwsgierig.
Alles goed met zus van Zazou ?
Moet nu weg,maar wilde toch even reageren :)

Knuffies van Zazou ,Ankie en de rest.

Cor_en_Petra

Heya As!

Even snel vanaf mijn werk:

Wat een supermooie achterwand met uitsteeksels om te zitten voor Pepper (en de evt. anderen...)! Helemaal als het straks in de juiste kleur is, wordt het vast prachtig! Geef Ruud de complimenten maar!

Een dikke knuf van Cheeky voor Peppertje! :-* :-* :-*

Liefs van (Cor en) Petra

Astrid

21 april 2005, 21:25:57 #118 Last Edit: 4 februari 2006, 23:42:56 by Astrid
Hallo allemaal,

Het is me gelukt hoor,
die tip met wortelreepjes werkt echt,
hieronder is het bewijs


Moest eerst effe kijken wat het was


Mmm, is best wel lekker


Nog maar een paar hapjes


Echt effe genieten hoor


Deze is speciaal voor Cheeky  :-*


Groetjes,
Pepper



Cor_en_Petra

Owwwwwwwwwww lief zusje van me!!!!!!!!
Wat een prachtige mooie scherpe foto's! Nu kan ik natuurlijk niet achterblijven en zal ook aan de wortel moeten! Bedankt voor de privé-foto die je me stuurde in mijn dagboek en die je in je eigen dagboek aan mij hebt opgedragen  :P :P :P  <<bloos>> Ik ben heel erg blij met die foto. Het lijkt wel alsof je naar me zwaait... of wil ik dat gewoon graag zien??? ;D
Liefs van Cheeky (ook voor As en Ruud een dikke  :-* hoor!)