13 september 2025, 16:03:48

UITSLAG BINNEN !!! YEEEEES !!!!

Gestart door Tara, 25 juni 2004, 00:52:31

« vorige - volgende »

tommy

hoi tara
ik vroeg me af waarom je de jonge weg haalt bij de ouders
mss heb je het al verteld en heb ik erover heen gelezen
maar vroeg het me even af
en wil je van mijn kant sterkte wensen
grt annemieke

Tara

Hoi,

nou, bij de ouders sterven ze snel, en er werd me verteld dat ze besmet raken door de ouders, ze maken mss een kans ... Ik hoop het in ieder geval. En die laatste 2 zijn van een nest die niet worden gevoerd helaas, daardoor zijn die weggehaald..

Groetjes, Tara

Stijn dc

hoi

ik denk eigenlijk dat de jongen al besmet zijn. Daar het virus zich bij de ouders in het bloed ophoud, vermoed ik toch, word dit niet automatisch overgedragen bij het leggen va neen ei? Of zit ik weer volledig fout.

SDC:D

Tara

Dat is nu net wat ik niet weet Stijn :-/. Ik heb het aan een DA gespecialiseerd in vogels gevraagd per mail, maar heb nog niks ontvangen. Jullie horen het wel als ie reageert.

Verder gaat het nog steeds uitstekend hoor met de jongen, de grootste heb ik net geringd, het zal er wss niet meer afvallen :-).

Groetjes, Tara

shazny

Hi Tara, :)

Nou ik blijf voor je duimen hoor........... Ik hoop dat  het toch  nog goed komt met je kleintjes :'(. Ben benieuwd wat die dieren arts je straks te vertellen heeft........

groetjes Shazny

Tara

Hoi Shazny,

dank je :-).

Ik heb nog geen antwoord, ik had het deze nacht verstuurd, ik hoop dat er wordt gereageerd, het is een die ik vond op een site terwijl ik info zocht, jullie horen het dan zodra ik antwoord heb.

Verder heb ik net Smirnoff moeten gaan voeren, het is eigelijk echt een deugniet dat, zelf is zijn krop al helemaal vol wil ie nog, en krijsen dat ze doen, allemaal, zelf de kleintjes :-). Het gaat heel goed, waar ik erg blij om ben, volgens mij doe ik het ook goed, want ze zien er super uit, ze groeien, en ze zijn er al van donderdagavond (5 jongen toch) en ze leven nog allemaal goed :-). Ik hoop zo dat ze het halen :-).

Smirnoff heeft nog steeds zijn ringetje aan ;D.

Groetjes, Tara

vanta

toppie tara je kunt het wel dat bewijs je dus maar even en je weet wat ik je gezegd heb schrijf dat certificaat maar voor jezelf want je verdient hem echt...

super hoor petje af!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


groetjes tineke

Tara

Dank je Tineke, maar zonder jou was er misschien al eentje dood :-/. Die het nu trouwens goed maakt!

ff nieuws ... Toen ik net naar de jongen ging heb ik foto's genomen, en toen keek ik bij de 2 overige eitjes van een nest, en daar lag een jong, met een tamelijk groot gat in zijn ei, in plaats van rond te gaan, brak hij op 1 plaats uit! Hij kon niet meer verder en was aan het uitdrogen! Ik heb dan een klein beetje geholpen en hij is er zelf uitgekropen, hier zie je het jong als hij uit zijn ei aan het kruipen is:





Verder gaat het super, het ringetje van Smirnoff was afgevallen, dus ik had het er weer aangedaan, het is moeilijk om aan te doen al, dus daarom meteen weer aangedaan, het blijft thans goed zitten, hier zie je hem :-). Ik vind het een prachtige foto:



Met de lutino Smurrie gaat het ook goed hoor, krijst ook altijd om eten, maar helaas mogen ze niet eten wanneer zij dat willen:



Dan hebben we de derde oudste, zijn naampje is Sergio, past bij hem :D. Hij groeit ook mooi, je ziet ze echt veranderen met de dag, ook hij verandert, je ziet al zijn pennen uit zijn vleugels komen :-). Hij moet straks een voeding, er zit nog wat voer in de krop, maar niet zo heel veel meer, duurt dus niet zo lang meer :-).



En nu nog het 4de jong van dat nest:



Nu zie je het oudste jong van een ander nestje:



Dit is het tweede oudste jong van dat nestje, die is gisteren geboren dus:



Groetjes, Tara

vanta

ach tara het zijn maar kleine tipjes die ik je geef voor de rest moet je het zelf doen

en je kunt het uitstekend je doet er in ieder geval alles aan om ze een kans te geven!!!!!!!

groetjes tineke

giovanni

yo Tara

Tof dat ze het zo goed maken, de jongen.
Mooie foto's trws ;)
Je bent zeer goed op weg:)

grtjs

Tessa

ohhhhhhhh tara hoop dat het nu goed gaat met je jongen wat een schatjes  

dikke knuf tessa :-*

shazny

Hi Tara,

Mooie vogeltjes hoor! ;) Ik blijf duimen voor je hoor ;)!

groetjes van Shazny

claudjuh

hai Tara,

wat n lekkere kleintjes!! Ik vind dat ze er toch goed uitzien, of kan schijn bedriegen? Laten we daar maar niet vanuit gaan, verzorg ze maar goed, dan komen ze vast wel groot!
Gôh, dat jij die kleine uit z'n eitje hebt geholpen, écht leuk, een beetje zo'n verloskundige ben je nou  ;D!!

liefs claudia

Cwazi

Heb je hier al gekeken Tara?

http://dierenkliniek-de-toren.nl/

Het is een dierenkliniek in Friesland (kop van Holland) de dierenarts dara is gespecialiseerd in kromsnavels, ze hebben een online vragenforum waar actief gereageerd wordt door de dierenarts.

Tara

Hoi Cwazi,

volgens mij is het die DA die ik had gemaild ;-).

Hoi Claudjuh,

ja, ze zien er goed uit, maar toch, het is 'plots'. Het wordt afwachten ...

Groetjes, Tara