Goede dag,
Mijn valkje Bartje is al een aantal maanden ziek. Begin met lichte benauwdheid en wat veeruitval rond de ogen. Zijn natuurlijk naar de vogelarts gegaan (geldrop). Waarvoor hij een kuur kregen voor schimmel. Toen dit na drie weken geen verschil maakte is die behandeld voor mijten. Omdat er ook groeven op zijn snavel kwamen. Mijten zijn er alleen nooit gevonden. Nadat 3 x een spuitje niks hielp hebben we twee weken anti biotica gekregen.
De arts denkt dat het om een allergie gaat en er niks is te doen. Dat bartje het steeds meer benauwd zal krijgen en dat we hem dan moeten laten inslapen.
Nou is mijn hoop dat iemand misschien nog een idee heeft wat dit kan zijn zou dag ik mijn vogeltje kan helpen.
Bartje, heeft het benauwd, schilferige huid, veer uitval op zijn hoofdje en een snaveltje wat begint met scheef schroei en groeven.
Alvast bedankt voor eventuele
Mvg Denise