14 mei 2025, 00:00:36

wel of geen vriendjes?

Gestart door sabrina, 2 juli 2003, 03:44:38

« vorige - volgende »

sabrina

2 juli 2003, 03:44:38 Last Edit: 2 juli 2003, 03:45:20 by sabrina
Hallo,

Yao en Ayla komen ongeveer 1x per week een paar uur bij elkaar. Yao is nl. van mij en Ayla van m'n moeder. Ze "kennen" elkaar (voor zover valken dat echt onthouden) al van jongs af aan, want ze komen van dezelfde kweker. Als ze samen zijn dan willen ze alles van elkaar na-apen, ze vliegen elkaar steeds achterna, echt heel lief om te zien. Toch gaan ze nooit tegen elkaar aan zitten, als de een te dichtbij komt gaat de ander blazen (terwijl ze soms over elkaars staart heen wandelen, dus dat mag weer wel)

Waarom gaan ze niet lekker tegen elkaar aan zitten? Kennen ze elkaar niet goed genoeg? Of zullen ze nooit echte vriendjes worden en elkaar alleen maar tolereren? Tijdens vakanties van m'n moeder of mij  zullen ze wel een poosje dagelijks bij elkaar zitten, misschien dat ze elkaar dan wel echt leuk gaan vinden? Misschien zijn het wel 2 mannetjes (ze zijn nog te jong om dat te kunnen zien), kan het daar aan liggen?

Groetjes, Sabrina

Tara

Hoi,

volgens mij zijn het beide mannetjes, de een wil wat van het ander leren en dus doen ze mekaar na ;). Maar als het erop aan komt om dicht bij mekaar te zitten, vinden ze dat niet fijn want het is het domein van de ene valk. Snap je het een beetje? ::)

Groetjes, Tara :)

Paul

Hoi Sabrina,
Zelfs mijn koppeltje zitten niet altijd naast elkaar hoor dat doen de meeste maar heel af en toe.
Ik heb wel een koppel wat altijd tegen elkaar aan zit zowat dag en nacht maar dat gebeurd niet zo vaak.
Knuffelen doen de meeste koppels wel maar daarna gaan ze vaak weer een stukje uit elkaar zitten.

Groetjes, Paul

sabrina

Yep! Bedankt voor je snelle reactie.

Klinkt wel heel logisch. Ik ben nu erg aan het opletten wat Yao voor geslacht heeft, want dat is belangrijk omdat ik er graag een valk bij wil.
Het klopt ook wat je zegt over dat domein. Zodra we bij m'n moeder zijn is Ayla erg bazig en gedraagt Yao zich wat onderdanig, maar bij mij thuis is het duidelijk Yao die de baas speelt en is Ayla juist weer rustiger. Ze weten heel goed op wiens terrein ze zijn!

Groetjes, Sabrina

sabrina

Nou, dan ga ik dus gewoon rustig afwachten. Wie weet, zien ze elkaar straks wel zitten! En het maakt niet heel veel uit, zolang ze maar geen ruzie met elkaar maken!

bedankt paul & tara!
Sabrina

Stijn dc

hello

valkjes zitten bij mij thuis zelden bij elkaar, alleen om te wipwappen :D en om te kroelen, maar op andere momenten nooit eigenlijk!!
als je echte knuffelkonten wil dan moet je agapornissen nemen, die zitten altijd samen!!

SDC:D